reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja byłam dziś na wizycie bo mnie zaniepokoilo plamienie. Okazało się że szyjka się rozwiera i raczej do terminu nie donosze. Termin na 27wrzesnia. Dziś 36+3. Lekarka stwierdziła że ciaza donoszona więc dzidziuś się już może rodzic nie ma sensu go dalej trzymać. Dziś ważył 3kg😍
Super wiadomość 😍 także czekamy na rozwój sytuacji 😁
 
reklama
Od kilku dni mam bóle podbrzusza promieniujące do pleców. Myślicie, że to może być oznaka, że coś tam się dzieje? 🤔 szyjka, rozwarcie? Jutro mam wizytę u ginekologa to się dowiem, ale te bóle jak na okres mnie intrygują. Jutro też zaczynam 37 tydzien, więc ciąża już donoszona 🥰 i poznam termin CC 😍🤩
 
Od kilku dni mam bóle podbrzusza promieniujące do pleców. Myślicie, że to może być oznaka, że coś tam się dzieje? 🤔 szyjka, rozwarcie? Jutro mam wizytę u ginekologa to się dowiem, ale te bóle jak na okres mnie intrygują. Jutro też zaczynam 37 tydzien, więc ciąża już donoszona 🥰 i poznam termin CC 😍🤩

Pisz koniecznie jutro, co mówi lekarz :) co do objawów to u mnie co chwile coś, ale wizyte mam 7.09.,poza tym pierwsza ciąża, więc zielona jestem. U mnie dziś 37+1.
 
Luiska my idziemy łeb w łeb;) u mnie dziś 37+0, wizytę tez mam 7 września :) brzuch mi opadł jakieś dwa dni temu ale nic się nie dzieje u mnie poza tymi przepowiadającymi. Wolałbym iść jeszcze na wizytę tego 7, a później niech się dzieje co chce. Torbę wreszcie ogarnęłam :)
 
Od kilku dni mam bóle podbrzusza promieniujące do pleców. Myślicie, że to może być oznaka, że coś tam się dzieje? 🤔 szyjka, rozwarcie? Jutro mam wizytę u ginekologa to się dowiem, ale te bóle jak na okres mnie intrygują. Jutro też zaczynam 37 tydzien, więc ciąża już donoszona 🥰 i poznam termin CC 😍🤩
Też miałam bóle jak na okres jakiś tydzień temu. Myślę że to szyjka się skraca bądź też dziecko tak uciska. Również jutro mam wizytę i zaczynam 40 tydzień 🤩 termin na czwartek za tydzień 😱
 
Luiska my idziemy łeb w łeb;) u mnie dziś 37+0, wizytę tez mam 7 września :) brzuch mi opadł jakieś dwa dni temu ale nic się nie dzieje u mnie poza tymi przepowiadającymi. Wolałbym iść jeszcze na wizytę tego 7, a później niech się dzieje co chce. Torbę wreszcie ogarnęłam :)

Faktycznie idziemy łeb w łeb ;) mnie też brzuch opadł i przepowiadające męczą, najgorzej w nocy, bo brzuch jak skała i szkoda mi małego,że tam w tej ciasnocie musi siedzieć :) mało się wtedy rusza.
Ja właśnie też torbę spakowałam :) Nie wiem, czy nie za dużo tych rzeczy biore 🤔
 
reklama
Dziewczyny ja też mam cały czas takie bóle jak na okres do tego bóle krzyżowe i nic się nie dzieje, na KTG tylko delikatne nie regularne skurcze, a moje 'objawy' że to podświadomość mi mówi, że to dzisiaj mam od 39 tc , codziennie a dzisiaj mam 40+4 .
 
Do góry