reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Jestem w 39tc.Lekarz mówił że urodzę wcześniej,kazał się przygotować na połowę sierpnia i haloooo .... nadszedł Wrzesień.

Mi też lekarka powiedziała, że do 40tyg. (czyli do 22.09) nie wytrzymam, bo łożysko się starzeje (II stopień) i skurcze nadejdą szybciej. Także każdy ból, skurcz, czy inne symptomy mnie schizują już teraz.
 
K
Mi też lekarka powiedziała, że do 40tyg. (czyli do 22.09) nie wytrzymam, bo łożysko się starzeje (II stopień) i skurcze nadejdą szybciej. Także każdy ból, skurcz, czy inne symptomy mnie schizują już teraz.
A mi moja lekarka powiedziała że nigdy nic niewiadomo to jest wróżenie z fusów. Niektórzy mają szyjke długa zamknięta i rodzą na drugi dzień A inni 2 cm rozdarcia i mogą chodzić jeszcze długo. Trzeba obserwować swoje ciało. Jak nadejdzie godzina zero to na pewno jej nie pomylimy 🙂 czekamy do dnia porodu. Lepiej miło się zaskoczyć niż gorzko rozczarować. Dobrej nocy 😘
 
Ja byłam dziś na wizycie bo mnie zaniepokoilo plamienie. Okazało się że szyjka się rozwiera i raczej do terminu nie donosze. Termin na 27wrzesnia. Dziś 36+3. Lekarka stwierdziła że ciaza donoszona więc dzidziuś się już może rodzic nie ma sensu go dalej trzymać. Dziś ważył 3kg😍
 
Ja byłam dziś na wizycie bo mnie zaniepokoilo plamienie. Okazało się że szyjka się rozwiera i raczej do terminu nie donosze. Termin na 27wrzesnia. Dziś 36+3. Lekarka stwierdziła że ciaza donoszona więc dzidziuś się już może rodzic nie ma sensu go dalej trzymać. Dziś ważył 3kg😍

Super waga maluszka 😀 czekamy razem z Tobą na rozwój sytuacji i trzymamy kciuki 😘
 
Mi też lekarka powiedziała, że do 40tyg. (czyli do 22.09) nie wytrzymam, bo łożysko się starzeje (II stopień) i skurcze nadejdą szybciej. Także każdy ból, skurcz, czy inne symptomy mnie schizują już teraz.

To termin z usg mamy taki sam , też mam 22 wrzesień :) U mnie tak samo, każdy skurcz, gorsze samopoczucie juz myśl, że to niedługo ;) Mój lekarz też przeczuwa, że prędzej rozwinie się cała akcja, ale u mnie i tak cc więc chyba do terminu mnie nie będą trzymać z tą decyzją.
 
To termin z usg mamy taki sam , też mam 22 wrzesień :) U mnie tak samo, każdy skurcz, gorsze samopoczucie juz myśl, że to niedługo ;) Mój lekarz też przeczuwa, że prędzej rozwinie się cała akcja, ale u mnie i tak cc więc chyba do terminu mnie nie będą trzymać z tą decyzją.

Ja sie staram mniej robić i więcej odpoczywać, to lepiej się wtedy czuję, mniej ciągnie podbrzusze itp. Ale taka już jestem, że na tyłku ciężko mi usiedzieć cały dzień i znajdę sobie jakieś zajęcie, bo w domu zawsze jest co robić 😅 a wieczorem chodzę rozkraczona, bo mam wrażenie, że główka już między udami 🤣
 
reklama
Witaj ❤
Nie martw się pierwsze dzieci statystycznie rodzą się 4 dni po terminie 😉 pewnie Twojemu maluchowi jest dobrze w brzuszku. Lada dzień się poznacie spokojnie 😀 podczytywalam też wątek sierpniowek. Na pocieszenie będziesz jedną z pierwszych rozpakowanych wrześniowek 😀😀😀
Faktycznie to dobry punkt widzenia , ale teraz doszedł mi jakiś stres mam jakąś krostke na wardze sromowej, wiem że to może być opryszczka jutro mam wizytę, a jakby coś się zaczęło to powiem już o tym w szpitalu ... Myślicie że można tak na ostatnią chwilę zrobić cesarkę, jakby się okazało że to opryszczka ?
 
Do góry