reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny, dołączam do wrześniowek chociaż termin na 29 sierpień, ale widzę że u niektórych z Was dzieje się więcej niż u mnie po terminie 😉 to moja pierwsza ciąża , rodzę w Niemczech (trochę o mnie )😉
Witaj ❤
Nie martw się pierwsze dzieci statystycznie rodzą się 4 dni po terminie 😉 pewnie Twojemu maluchowi jest dobrze w brzuszku. Lada dzień się poznacie spokojnie 😀 podczytywalam też wątek sierpniowek. Na pocieszenie będziesz jedną z pierwszych rozpakowanych wrześniowek 😀😀😀
 
Cześć dziewczyny, dołączam do wrześniowek chociaż termin na 29 sierpień, ale widzę że u niektórych z Was dzieje się więcej niż u mnie po terminie 😉 to moja pierwsza ciąża , rodzę w Niemczech (trochę o mnie )😉

Hej, ja też rodzę w Niemczech ;) W jakim landzie jestes? Są dozwolone porody rodzinne u Was?
 
Dziewczyny nie wiem czy u mnie się coś nie zaczyna. Dziś od rana bardzo obfity sluz z dodatkiem nitek krwi 🙈🙈🙈 nie wiem czy to ten czop ale tak podejrzewam. Przy poprzednich porodach miałam tak już podczas porodu ale przed nic mi nie było. A teraz nie mam skurczy A Ten sluz z krwią i nie wiem. Niby 3 poród A człowiek dalej zielony....

Trzymaj się i informuj nas o przebiegu sytuacji! 😘🤗 a ja od dziś bacznie przyglądam się swojemu śluzowi 🙈
 
No nie pocieszę cię,mi czop odszedł prawie dwa tyg.temu.Na koniec to taki śluz z krwią.Myślałam że coś się wydarzy,lekarz tydzień temu mówił że już kwestia może nie godzin a dni,szyjka skrócona,miękka, główka nisko w kanale.I co ???no nic,ktg wczoraj bez skurczy,śluzu prawie niema,a jedyne co mi jest to od rana mdłości,żadnych przepowiadaczy,zero skurczy.
Dziewczyny nie wiem czy u mnie się coś nie zaczyna. Dziś od rana bardzo obfity sluz z dodatkiem nitek krwi [emoji85][emoji85][emoji85] nie wiem czy to ten czop ale tak podejrzewam. Przy poprzednich porodach miałam tak już podczas porodu ale przed nic mi nie było. A teraz nie mam skurczy A Ten sluz z krwią i nie wiem. Niby 3 poród A człowiek dalej zielony....
 
No nie pocieszę cię,mi czop odszedł prawie dwa tyg.temu.Na koniec to taki śluz z krwią.Myślałam że coś się wydarzy,lekarz tydzień temu mówił że już kwestia może nie godzin a dni,szyjka skrócona,miękka, główka nisko w kanale.I co ???no nic,ktg wczoraj bez skurczy,śluzu prawie niema,a jedyne co mi jest to od rana mdłości,żadnych przepowiadaczy,zero skurczy.
A w którym jesteś tygodniu? Ja mam termin na czwartek za tydzień. Raczej przed terminem się nie nastawiam na poród bo wiem że to zazwyczaj jest po terminie 😉 ale już nie dużo mi zostało do terminu.
 
reklama
Jestem w 39tc.Lekarz mówił że urodzę wcześniej,kazał się przygotować na połowę sierpnia i haloooo .... nadszedł Wrzesień.
A w którym jesteś tygodniu? Ja mam termin na czwartek za tydzień. Raczej przed terminem się nie nastawiam na poród bo wiem że to zazwyczaj jest po terminie [emoji6] ale już nie dużo mi zostało do terminu.
 
Do góry