reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Moja ciąża zaczyna już pożerać mózg :p Dzisiaj zauważyłam, że Ginka wypisała mi duphaston z dawkowaniem 3x1, czyli jednak o mnie trochę zadbała ;) Do tej pory brałam 2x1.

Witam nowe Wrześniówki :) Rozgośćcie się :)
 
reklama
Nie rób !!! Ewentualnie bez prześwietlenia pójdziesz do lekarza medycyny pracy i mu wyjaśnisz dlaczego nie robisz. Przecież zrozumie.
Dziewczyny muszę zrobić do końca miesiąca medycynę pracy a tam jest RTG pluc [emoji33] i co tu robić? Chyba będę musiała iść na l4 bo nie dam sobie zrobić przeswietlenia.
Czasami mam dziwny smak w ustach jak by plynu do naczyń a nawet nie wiem jak smakuje[emoji1787][emoji1787]
 
Dziewczyny muszę zrobić do końca miesiąca medycynę pracy a tam jest RTG pluc [emoji33] i co tu robić? Chyba będę musiała iść na l4 bo nie dam sobie zrobić przeswietlenia.
Czasami mam dziwny smak w ustach jak by plynu do naczyń a nawet nie wiem jak smakuje🤣🤣

Zawsze pytają przed czy jesteś w ciąży więc by Ci nawet nie zrobili[emoji51] pracowałam na RTG i u mnie kiedyś jedna dziewczyna powiedziała, że „nie wie” to ją od razu cofnęłam na izbę żeby jej zbadali betę i dopiero po tym wróciła do mnie
 
Zawsze pytają przed czy jesteś w ciąży więc by Ci nawet nie zrobili[emoji51] pracowałam na RTG i u mnie kiedyś jedna dziewczyna powiedziała, że „nie wie” to ją od razu cofnęłam na izbę żeby jej zbadali betę i dopiero po tym wróciła do mnie
Wiem że pytają. Ale czy mi podbija badania skoro jestem w ciąży. I tak zamierzam niedługo iść na l4 jak wszystko będzie dobrze bo pracuje fizycznie na 3zmiany.
 
Dlaczego zwiększyła dawkę ? Również mam 2x1
Bo u mnie jest spory problem z progesteronem i chciała mnie zobaczyć zaraz po 2 kreskach żeby włączyć dodatkowo luteinę ale we wtorek położna nie pozwoliła mi nawet porozmawiać z lekarzem tylko poszła po receptę i dzisiaj zauważyłam, że Ginka zwiększyła dawkowanie bo niby bez wizyty nowych leków nie może przepisać. Myślę, że zrobiła to na wszelki wypadek :) A o konkretach będziemy rozmawiać we wtorek, jak już wyniki zobaczy.
 
O nie [emoji85] a jak przy dzieciach dajesz radę z mdłościami? Mi na szczęście minęło po śniadaniu i jest ok[emoji16] a przed śniadaniem otworzyłam puszkę coli i wzięłam kilka łyków, jakoś to mi pomaga, pamietam w pierwszej ciąży też pomagało ale ile tego można pić[emoji51]

Z dziećmi Hmm jest ciężko. Jak młodszy śpi to staram się tez leżeć/spać, żeby tego nie czuć a tak to jak zombie. Starszego jakoś udaje mi się wkręcić w zabawy z małym wiec on okazuje się ogromnym wsparciem :) starszy ma od poniedziałku ferie wiec będziemy na pełnym obrotach ;)
U mnie tez cola jakoś pomaga, do tego sucha buła, banan, jabłko. Tym się ratuje ;)
Dobrze, ze u Ciebie się nie rozkręciło tego Ci zycze bo tez nie będziesz miała łatwo z mała ;(
 
reklama
Do góry