reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

We wtorek wybieram się do lekarza, jutro zrobię morfologię i mocz - mam taką możliwość bo mam wolne. W przyszłym tygodniu cały czas pracuje, do tego sama jestem z dzieckiem to nie będzie czasu. Zapłacę pewnie ze 20 zł a lekarz od razu spojrzy na wyniki. Następna wizyta pewnie za miesiąc to trochę długo.
Tak dla mojego spokoju :)

Przed wizytą u ginekologa robicie już morfologię / mocz ?
 
reklama
Rany ale szalejecie z tą Betą. Nigdy tego badania nie robiłam. Zrobiłam jeden test i uznałam że jestem w ciąży :) do lekarza chce iść dopiero ok. 8 tc żeby już coś więcej było widać. Na razie nikt nic oprócz przyszłego tatusia nie wie i pewnie tak na razie zostanie. Mam 36lat i trochę mam stresa. O pierwszej ciąży od razu wszystkim powiedzieliśmy, ale to było 6 lat temu. Teraz jakoś bardziej wystrachana jestem - wiadomo im starszy organizm tym trudniej.
 
Rany ale szalejecie z tą Betą. Nigdy tego badania nie robiłam. Zrobiłam jeden test i uznałam że jestem w ciąży :) do lekarza chce iść dopiero ok. 8 tc żeby już coś więcej było widać. Na razie nikt nic oprócz przyszłego tatusia nie wie i pewnie tak na razie zostanie. Mam 36lat i trochę mam stresa. O pierwszej ciąży od razu wszystkim powiedzieliśmy, ale to było 6 lat temu. Teraz jakoś bardziej wystrachana jestem - wiadomo im starszy organizm tym trudniej.

Mam dokładnie jak Ty z tą betą. Jest pozytywny ciążowy to nie widzę sensu się kuć, sprawdzać przyrosty i świrować ;p

Pracodawcę kiedy planujecie poinformowac o ciąży?
 
Mam dokładnie jak Ty z tą betą. Jest pozytywny ciążowy to nie widzę sensu się kuć, sprawdzać przyrosty i świrować ;p

Pracodawcę kiedy planujecie poinformowac o ciąży?
Kadrom i menadzerowi zglosze po 1wszym usg jak bedzie ok wszystko
W pracy powiedzialam o ciazy kolezance zeby wiedziala w razie gdybym zaslabla jakie leki biore bo w UK o nich jeszcze nie wiedza (mam od lekarza w PL)
 
No właśnie nie wiem kiedy dlatego podpytuje na forum. Czy jest coś takiego jak blond farba bez rozjaśniacza ? Wiesz pogrzebię w necie i jak coś znajdę to napiszę
Ja podciagam wyżej blond. Teraz sobie odpuszczę i nałożę tylko toner żeby odcień był bardziej w szarość bo już mam żółtawe :)
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy idąc na L4 pierwsza wypłata jest wypłacana taka jak poprzednie czy jest pomniejszana o dodatki ( premie, dodatek stażowy itd.)? Wie może ktoś?
 
reklama
Kadrom i menadzerowi zglosze po 1wszym usg jak bedzie ok wszystko
W pracy powiedzialam o ciazy kolezance zeby wiedziala w razie gdybym zaslabla jakie leki biore bo w UK o nich jeszcze nie wiedza (mam od lekarza w PL)
Tez zastanawiam się kiedy poinformować pracowdawce 🤔 pierwsze USG będę miała w 12 tyg czyli za około 8 tyg, ale wcześniej będę w Polsce i na pewno tam pójdę sprawdzić czy wszytsko jest jak powinno być.
 
Do góry