reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja dziś rano pierwszy raz przytulałam wc[emoji51] taaak mnie zemdliło🤢 gdyby było co to chyba bym zwymiotowała, a że pusty żołądek to tylko odruch wymiotny mialam[emoji51] chyba będę musiała przy łóżku zostawiać wieczorem coś do przekąszenia żeby nie wstawać z pustym żołądkiem [emoji85]

@Madeline. Szczerze współczuje, wiem co czujesz. Ja ju ledwo żyje po kilku dniach taki fest mdłości. Właśnie dziś mąż mi przyniósł jabłko do łóżka, zjadłam trochę zanim wstałam i No jest odrobine lepiej. Mi mdłości przechodzą o 20... tak to cały dzień z mniejszym lub większym nasileniem. I nie wiem jak to zrobić ale muszę przestać myć żeby rano bo za każdym razem mam to co Ty dziś rano... :p
 
reklama
Dziewczyny w którym tyg u was było już widać coś na usg. Byłam dzisiaj u lekarza jeszcze nic nie widać mam zrobić jutro betę i w sobotę powtórzyć. Strasznie się denerwuje 2 testy wyszły pozytywne ale przez tydzień plamilam dzisiaj przestałam.
Pęcherzyk ciążowy widać jak Beta jest powyżej 1000 ale to tez dużo zależy od sprzętu :) ja byłam w 5tyg i było widać pęcherzyk :)
 
Witam Was kochane przyszłe mamusie🙃
Dokładnie w poniedziałek (6.01) zrobiłam pierwszy test w 28 dc i ku mojemu zaskoczeniu pojawiły się 2 kreseczki 🤩😍 po kilku godzinach zrobiłam kolejne testy 🙈 i kolejne 😃i jeszcze jeden następnego dnia ... teraz czekam na wizytę u lekarza 💕 to będzie moje 3 dzieciątko z dość dużym odstępem czasu od poprzednich 🤗 mam nadzieje, ze sobie poradzę 🤞
2693369A-1CBA-4916-8CB4-38C7B9978CEF.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Witam Was kochane przyszłe mamusie[emoji854]
Dokładnie w poniedziałek (6.01) zrobiłam pierwszy test w 28 dc i ku mojemu zaskoczeniu pojawiły się 2 kreseczki 🤩[emoji7] po kilku godzinach zrobiłam kolejne testy [emoji85] i kolejne [emoji2]i jeszcze jeden następnego dnia ... teraz czekam na wizytę u lekarza [emoji177] to będzie moje 3 dzieciątko z dość dużym odstępem czasu od poprzednich [emoji847] mam nadzieje, ze sobie poradzę 🤞

No to witamy w naszym gronie [emoji4][emoji854] razem raźniej [emoji28] ja to tez taka matka z zaskoczenia [emoji38][emoji23] owulacja mnie oszukała .... 🤷🏻‍♀️
 
Hej, dziewczyny. Jestem Kinga i czytam was już trzeci dzień.

Być może niedługo do was dołączę. Planowany okres to 19.01.

Za mną 4 ciąże.

1. 01. 2017 rok puste jajo płodowe
2. 11.2017 zdrowa córka :)
3. 01.2019 bezczaszkowiec. Poronienie indukowany dzień przed moimi urodzinami 🥺
4. 04.2019 poronienie - zespół turnera.

Robiłam badania genetyczne w IPN. Wyniki ok. Nie wykazały żadnych nieprawidłowości u mnie ani u męża.
Lekarz powiedział, ze nie da się zrobić takiego badania, które pokaże dlaczego akurat dzieci miały Wadę cewy nerwowej, bo te na które mnie skierował są jak najbardziej ok.

Są dwie drogi:
-ponowna próba- moZe tym razem będzie ok
Ewentualnie
-in vitro z badaniami genetycznymi, które pokaże ryzyko wystąpienia chorob genetycznych.

Zdecydowałam się spróbować ten ostatni raz.
Jeżeli teraz nie uda się to będę rozważała drugie wyjście.

Ostatni okres miałam 16.12 a dni płodne wypadały na sylwestra/nowy rok. Byłam akurat wtedy u lekarza i powiedział, ze powinnam mieć owoluacje lada dzień.
Tak tez chyba było :) tak mi się wydawało.

Będę was dalej czytała i mam nadzieje ze za tydzień zobaczę dwie kreski, ale to i tak jeszcze długa droga w stresie i walce o dziecko, na która tak naprawdę nie mamy wpływu tyle ile byśmy tego chciały.

Pozdrawiam!


Bardzo mocno życzę dwóch kresek. Też testuje 19 stycznia :)
W październiku poronienie. Teraz drugi cykl starań. Mam nadzieję że to będzie dobry dzień dla nas :)
 
reklama
Do góry