reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

No ja mam wizytę 20 i chyba będę chciała iść na L4 jak najszybciej...
Mój mąż też mi zapowiedział, że nie zgodzi się abym jeszcze długo pracowała a już na pewno nie puści mnie do pracy przed pójściem dziecka do przedszkola ;) Właściwie to się na to zgadzam bo przy trójce na pewno nie będę się nudziła w domu ;)
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też macie zgagę?! Przecież to aż niemożliwe, pierwszy raz miałam pod koniec pierwszej ciąży a teraz od tygodnia.mnie męczy wieczorami i w nocy!
 
Dziewczyny czy Wy też macie zgagę?! Przecież to aż niemożliwe, pierwszy raz miałam pod koniec pierwszej ciąży a teraz od tygodnia.mnie męczy wieczorami i w nocy!

U mnie jeszcze zgagi nie ma, ale w poprzednich ciążach miałam masakryczna. Ze starszym synem nawet po mleku miałam :( w końcu mało co jadłam :(

Ja od miesiąca jestem na wychowawczym, wiec jak będzie serducho to kończę wychowawczy i przejdę na l4.
 
Ja od razu po wizycie u Ginki - jak już potwierdzi, że wszystko ok. Muszę przygotować firmę na moje odejście i wprowadzić nową osobę, nie chce ich zostawić z dnia na dzień. No chyba, że znowu L4 będzie niezbędne.
Ja mam dokładnie taki sam plan :)

@Agnieva wszystko zależy od Ciebie samej, no i charakteru pracy ;)

@Dwa+Trzy ja nie mam zgagi. Ale generalnie u mnie odpukać spokojnie.
 
Zgagi nie mam ale robi mi się słabo. I mdli mnie. Przy pierwszej ciąży równy miesiąc całowałam ubikacje. Średnio wychodziło dziennie po 11 razy ( tak czasami to z nudów już to liczylam) Teraz natknęłam się na artykuł że to nie jest normalne i powinnam się wtedy zgłosić do szpitala. Jaki człowiek był nie odpowiedzialny:/
Dziewczyny czy Wy też macie zgagę?! Przecież to aż niemożliwe, pierwszy raz miałam pod koniec pierwszej ciąży a teraz od tygodnia.mnie męczy wieczorami i w nocy!
 
No ja mam wizytę 20 i chyba będę chciała iść na L4 jak najszybciej...
No ale jak to L4? Z powodu ciąży lekarz w Pl daje L4 tak po prostu? W Norwegii kobiety odchodzą na macierzyński miesiąc przed porodem. No chyba, że źle się czują i nie da rady pracować, ale zwykle jak mają uciążliwe objawy to wracają jak im się polepszy.
 
W pl ze względu na złe samopoczucie bądź złe warunki pracy można iść na l4
No ale jak to L4? Z powodu ciąży lekarz w Pl daje L4 tak po prostu? W Norwegii kobiety odchodzą na macierzyński miesiąc przed porodem. No chyba, że źle się czują i nie da rady pracować, ale zwykle jak mają uciążliwe objawy to wracają jak im się polepszy.
 
reklama
No pracuję w szpitalu więc jestem pełna obaw:/
To Cię rozumiem.

Ja w poprzednich ciazach miałam różnie. W pierwszej do 8ego pracowałam,ale praca biurowa. W drugiej b.szybkie zwolnienie bo pracowałam przy budowie oczyszczalni ścieków, więc mega zagrożenie ze strony różnych bakterii. Teraz w biurze, a ile wytrzymam to się jeszcze okaże 😉

@Vilde ilość dni 5t+2 to np 5ty tydzień plus 2 dni
 
Do góry