reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Tak czy siak mieści się w normach. Wiesz jak lekarze na NFZ badają. Może bardziej ufam temu drugiemu;)
Myślę, że nie ma powodów do zmartwień. Ja właśnie dostałam wyniki na maila i jest wynik NT 2,1 chociaż lekarz mierzył trzy razy i za drugim było 1,8, a za trzecim 1,6. Tłumaczył mi lekarz, że taka jest metodologia i mam te pomiary na filmiku chociaż wynik jest zawsze podawany ten pierwszy.
W centylach mój wynik mieści się w normie i tak samo w wynikach badań nie ma wskazań do dalszej diagnostyki.
 
Odebrałam
emoji17.png

Będę miała robioną amniopunkcję
emoji17.png

Siedzę i rycze, załamała się.
Wynik: 1:256 Trisomi 21, czyli zespołu downa
Ohh :/ nie denerwuj się, tak jak pisałam wcześniej, w PAPPa często wychodzą bzdury :( sama chętnie bym tego testu nie robila...
 
Odebrałam [emoji17]
Będę miała robioną amniopunkcję[emoji17]
Siedzę i rycze, załamała się.
Wynik: 1:256 Trisomi 21, czyli zespołu downa
Trzymaj się kochana [emoji8] będzie dobrze i dzidzia będzie zdrowa. Jest mnóstwo takich przypadków. Tym bardziej, że w USG wszystko było dobrze...
 
olagie Tu jest link do rodzajow badan platnych z krwi ktore daja 99%, jesli tylko was stac a nie chcesz sie denerowac zeob ktores podstawowe gdzie jest trisomnia 21. To ze strony mamy ginekolog.
 
reklama
Do góry