reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Przyziernosc karku 1,26, wiec chyba ok, prawda? I u mnie tez nie widać pęcherza moczowego, czyli 11+4 za wcześnie, prawda?
Przezierność super [emoji3] a pęcherz albo był opróżniony chwilę przed USG dlatego go nie było widać albo jeszcze za wcześnie [emoji6]

Lovi najważniejsze że wartość mała. Mierzą wartość za pomocą obrazu więc dokładnie raczej żaden lekarz nie wyliczy ale twoje wyniki są prawie takie same więc spokojnie [emoji6]

Mój syncio na szczęście tylko z spaniem miał takie przeboje. Poza tym spokojny chłopak z niego. Nie wiem co to kolki, spać chodzi ok 20-21, od zawsze zasypia sam, jak już choruje to raz na jakiś czas i tylko póki co jakieś wirusowki. Moglobyc gorzej [emoji23] ale jest jedynakiem i teraz widzę jak bardzo brakuje mu towarzystwa.
 
Ostatnia edycja:
Odebrałam [emoji17]
Będę miała robioną amniopunkcję[emoji17]
Siedzę i rycze, załamała się.
Wynik: 1:256 Trisomi 21, czyli zespołu downa
 
@dory gratulacje, wszystko jest bardzo dobrze :) pęcherz nie musi być widoczny

@olagie ojejku kochana, przytulam. Ale spokojnie, naprawdę masz duża szansę że dzidziuś jest zdrowy. To tylko statystyka!

Ja chodziłam na szkole rodzenia od 20-ktoregos tygodnia. Super sprawa. Jako zupełny laik dowiedziałam się dość dużo pomocnych rzeczy. Czasem byly zajęcia dla samych kobiet - jak np tematem było cesarskie cięcie czy problemy z laktacja. Ale częściej można było przyjść z partnerem. Np na warsztaty z kąpania niemowlaka. Mój mąż kapal tą lalkę, taki był dumny z siebie i tak kąpie Młodego do dziś :)
Dziewczynom z Bielska i okolic mogę polecic szkole rodzenia. Bezpłatna, na NFZ tylko trzeba było zapisać się do położnej do nich. Nie wiem jak jest teraz. Była tam świetna babka, niestety już tam nie pracuje.

U mnie też nie ma Bezpiecznego Malucha [emoji3525] szkoda
 
reklama
Olagie wiesz że to o niczym nie przesadza:* dobrze będzie! Dziewczyny tutaj same pisały że z pappa coś wychodziło a potem było ok.

Ten bezpieczny maluch jest cyklicznie, kwartalnie albo rzadziej nie pamiętam ale może jeszcze u Was bedzie:)
 
Do góry