reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Mama1990, wlasnie czytam o kobiecie która miała jeszcze gorsze wyniki niż ty a zrobiła te z krwi, te drogie i ma 100% pewności, ze dziecko jest zdrowe. Skoro nawet mnie, największej pesymistce te pappa wydają sie bez sensu, to jednak nie ma sensu sie tak denerwować? Dasz rade jeszcze zrobic te drogie z krwi?
 
reklama
Mama1990, wlasnie czytam o kobiecie która miała jeszcze gorsze wyniki niż ty a zrobiła te z krwi, te drogie i ma 100% pewności, ze dziecko jest zdrowe. Skoro nawet mnie, największej pesymistce te pappa wydają sie bez sensu, to jednak nie ma sensu sie tak denerwować? Dasz rade jeszcze zrobic te drogie z krwi?

To nie ja :p
To @olagie robiła te pappa.


Jesli usg wyszlo dobrze, a pappa to tylko statystyki to bedzie dobrze :*
A moze zamiast puncji zrobić te z krwi??
 
To nie ja :p
To @olagie robiła te pappa.


Jesli usg wyszlo dobrze, a pappa to tylko statystyki to bedzie dobrze :*
A moze zamiast puncji zrobić te z krwi??
jejku, jejku, tak szybko czytam, z takim zapałem, ze pomyliłam kto co pisze. Ach, to zamieszanie!
I jak tu sie w ogóle martwic teraz brakiem widocznego pęcherza skoro przychodzi olagie z takimi rewelacjami :(
 
Mama1990 wiem że łatwo nam napisać nie martw się,każda z nas by się pewnie zamartwiała na Twoim miejscu ale pamiętaj to nie jest jeszcze przesadzone,z tymi wynikami różnie bywa...często się mylą.Kochana jeśli Cię nie stać na te droższe badania napisz, pomozemy Ci uzbierać chociaż trochę kwoty a może uda się cała...jest nas tu wiele każda z nas gdyby Ci przelała 10-20zl albo ile by tam mogła zawsze by Ci było lżej zrobić to badanie a byłabyś pewniejsza.
 
Mama1990 wiem że łatwo nam napisać nie martw się,każda z nas by się pewnie zamartwiała na Twoim miejscu ale pamiętaj to nie jest jeszcze przesadzone,z tymi wynikami różnie bywa...często się mylą.Kochana jeśli Cię nie stać na te droższe badania napisz, pomozemy Ci uzbierać chociaż trochę kwoty a może uda się cała...jest nas tu wiele każda z nas gdyby Ci przelała 10-20zl albo ile by tam mogła zawsze by Ci było lżej zrobić to badanie a byłabyś pewniejsza.
To nie ja.
Ja pappa nie robię.

@olagie o tym pisala.
Ale pomysł ze zrzutka super!
 
@Ela8010 gratulacje! Same chłopaki w większości... Przez to obawiam się, ze dla mnie zostanie dziewczynka[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Mam identyczne obawy [emoji23] a tak bardzo chciałabym mieć syna
Jaaaa się zapisałam jakoś niedawno i dostałam meila z potwierdzeniem. Tak się zastanawiałam czy iść czy to nie będzie jakaś forma promocji jakiś produktów ale jak mówisz że warto to IDĘ;)
Moja bratowa była w zeszłym roku i bardzo zachwalała. Wygrała nawet adapter pasów samochodowych dla ciężarnych, który już od niej pożyczyłam [emoji6] myślę, że warto
Dziewczyny ;) A co myślicie o szkołach rodzenia? Niby można zapisać się od 21 tc. Tak sobie myślę, że przy pierwszym dziecku to chyba nie zły pomysł. Czekam na Wasze opinie.
My z mężem się wybieramy, co prawda mam już córkę, ale urodziła się 11 lat temu, niewiele już pamiętam no i pewnie wiele się od tego czasu pozmieniało. Poza tym to nasze pierwsze wspólne dziecko więc dobrze by było męża przygotować do roli ojca niemowlaka, do tej pory nie miał za wiele styczności z tak małymi dziećmi.
Odebrałam [emoji17]
Będę miała robioną amniopunkcję[emoji17]
Siedzę i rycze, załamała się.
Wynik: 1:256 Trisomi 21, czyli zespołu downa
Przykro mi [emoji3525] ale tak jak dziewczyny już pisały pappa to tylko statystyka, skoro USG wyszło dobrze to maluszek na pewno urodzi się zdrowy.
 
U mnie też nie najlepiej, właśnie zauważyłam jakieś brązowe plemienie... [emoji848] albo raczej brązowy śluz. [emoji53]
 
reklama
Do góry