reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja w tym tygodniu też oddam krew na PAPPa, a w przyszłym USG i powinny być już wtedy wyniki PAPPa. Gdybym robiła te prenatalne prywatnie to testu z krwi bym nie robila. Samo USG. A mam skierowanie więc wyjścia nie ma, ale wiem że często wychodzą głupoty w tych wynikach i niepotrzebny stres później.
 
reklama
Chyba zapisze się na te warsztaty Bezpieczny maluch, bo sa w katowicach 22.03 ktoś się wybierze, bo samemu to wiadomo dziwnie[emoji28]
 
Dory za Ciebie również kciuki, dobrze będzie.

Martitka no nie ukrywam że jest to forma promocji bo wszysyko jest sponsorowane - aby było za darmo. Ale warto naprawdę:) dostaniesz reklamówke ulotek gratisy, są konkursy, no i przede wszystkim ta pierwsza pomoc przekazana w mega pozytywny sposób

Moja córka budziła się co 2-3h przez całe półtora roku, jak odstawiłam to budzi się raz - żeby ją wziąć z łóżeczka do nas i śpi do rana.
Jak będzie za dużo promocji to po prostu wyjdę. Strasznie nie lubię takiego gadania. Promują się jako warsztaty a różnie z tym bywa.
 
Dziewczyny ;) A co myślicie o szkołach rodzenia? Niby można zapisać się od 21 tc. Tak sobie myślę, że przy pierwszym dziecku to chyba nie zły pomysł. Czekam na Wasze opinie.
 
Dziewczyny ;) A co myślicie o szkołach rodzenia? Niby można zapisać się od 21 tc. Tak sobie myślę, że przy pierwszym dziecku to chyba nie zły pomysł. Czekam na Wasze opinie.
W pierwszej ciąży chodziliśmy z mężem. Szkoła rodzenia była w szpitalu, w którym chciałam rodzic więc zwiedziliśmy trakt porodowy, oddział, człowiek czuł że nie trafia w całkiem obce ściany. Do tego nauka pielęgnacji, elementy pierwszej pomocy czy wskazówki dotyczące karmienia piersią. No i sporo odnośnie porodu, jak przebiega (1-2-3-4 okres porodu), metody usmierzania bólu itd ogólnie polecam :)
 
a podpowiesz, kiedy i gdzie sa w Warszawie takie szkolenia? Albo gdzie tego szukać? :)
Musisz się zarejestrować na necie, marlusia wrzucila linka

Screenshot_20190311-122516_Chrome.jpeg



A co do szkoły rodzenia, chodziłam z mężem, bardzo byliśmy zadowoleni. Mniej się balam :) polecam. Ja chodziłam od 30 tc bo tak się zapisalismy akurat a zajęcia były chyba tylko miesiąc więc zdążyliśmy na luzie.
 
reklama
Musisz się zarejestrować na necie, marlusia wrzucila linka

Zobacz załącznik 950481


A co do szkoły rodzenia, chodziłam z mężem, bardzo byliśmy zadowoleni. Mniej się balam :) polecam. Ja chodziłam od 30 tc bo tak się zapisalismy akurat a zajęcia były chyba tylko miesiąc więc zdążyliśmy na luzie.
Juz sie zapisałam przed chwila :)
robie cokolwiek. Żeby nie myśleć, że za 5 minut wchodzę
 
Do góry