reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hej dziewczyny ja już po badaniach prenatalnych. 13,2 tc. Wszystkie pomiary prawidłowe. Potwierdzona płeć chłopak.
Byłam w gabinecie 40 min. Bardzo fajna pani doktor. Fajnie było pooglądać Synusia. No i wspomniała o papa. Ze to uzupełnienie do usg itp.

Teraz jadę do pracy po nieprzespanej nocy z powodu wichury.

Ja z moim mężem na innych falach ostanio nadajemy. Ehhhh

Trzymam za dzisiejsze wizyty.
Super że wszystko ok z maluchem ;)
 
reklama
Witam się poniedzialkowo:) właśnie szykuje się na prenatalne, dzisiaj dowiem się coś więcej ;) ale mam.mega stresa i dzisiaj pierwszy raz boli mnie brzuch chuba z nerwów, taka mam nadzieje:oops:
a który to tydzień dokładnie? Bo ja mam dziś tez niby, ale to 11+4, a dziewczyny maja dużo później i sie zastanawiam, czy nie mam bardzo wcześnie. I oczywiście mialam straszny sen i teraz sie stresuje jeszcze bardziej :D
 
Olagie nie panikuj na zapas, może zapomniała że Ci tak powiedziała.

Mama1990 kciuki!!

Btw znacie warsztaty bezpieczny maluch? Kto nie zna polecam, darmowe warsztaty dla ciężarnych z pierwszej pomocy noworodka, z wykładami od sponsorów o fotelikach, kp itd byłam 2 lata temu więc nie pamiętam ale wiem ze nadal się odbywają bo wysyłam tam wszystkie koleżanki. Odbywają się cyklicznie w całej Polsce, wpiszcie w Google BEZPIECZNY MALUCH :)

Ela super gratuluje!:))
Jaaaa się zapisałam jakoś niedawno i dostałam meila z potwierdzeniem. Tak się zastanawiałam czy iść czy to nie będzie jakaś forma promocji jakiś produktów ale jak mówisz że warto to IDĘ;)
 
reklama
Do góry