reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

super, a Ty robiłaś testy z krwi ? mi kazali przyjść tydzień wcześniej na pobranie krwi. Jutro moze podjade , bo usg mam 21 marca.Gratuluję synka :)

@Baciombre1984 , powodzenia, daj szybko znać po wizycie :)

@olagie , jedziesz dzisiaj po wyniki? trzymaj się , na pewno wszystko ok

@Olix95 , zdrowia życzę :)

Już się pogubiłam kto jeszcze dzisiaj wizytuje ... @Mama1990 chyba też ...

Ja też biorę się za ogarnianie domu, na razie bez odkurzacza bo czekam na kuriera. Jeszcze tylko parę rachunków do zapłacenia, no ale ja juz laptopa otworzyłam to forum musi być :) Sobotę miałam bardzo intensywną , córka chodzi na Uniwersytet Dzieci i do 15 byłam taksówką , a później jeszcze jechaliśmy na pępkowe do kolegi . Pomimo wichury i deszczu był grill na tarasie :) sezon rozpoczęty. Wczoraj słodkie lenistwo w domu.

Moja 9 letnia obecnie córka jeszcze do niedawna potrafiła w nocy się obudzić się z krzykiem " nikt mnie nie głaszcze " ... taki z niej pieszczoch

Z męzem znam sie juz prawie 16 lat , we wrześniu 14 rocznica ślubu. Po 9 miesiącach bycia razem zaczęliśmy załatwiać ślub :) jako pierwsi wśród znajomych, którzy juz od wielu lat stanowili pary . Dwa lata temu mąż zmieniał pracę i musiał na miesiąc wyjechać, było to dla nas bardzo trudne, bo o ile mnie często nie ma w nocy ze względu na pracę , to mój mąż juz jest zawsze. Na szczeście jechał tylko na miesiąc( ja po 4 dniach juz do niego z dziećmi na weekend pojechałam ) , a najdłuzsze rozstanie trwało 11 dni . Nie wyobrażam sobie, zeby tak ciągle miało go nie być.

Tak jadę zaraz, bo nerwowo się wykończę. Między 12-14 kazała być [emoji17]
 
reklama
Olagie nie panikuj na zapas, może zapomniała że Ci tak powiedziała.

Mama1990 kciuki!!

Btw znacie warsztaty bezpieczny maluch? Kto nie zna polecam, darmowe warsztaty dla ciężarnych z pierwszej pomocy noworodka, z wykładami od sponsorów o fotelikach, kp itd byłam 2 lata temu więc nie pamiętam ale wiem ze nadal się odbywają bo wysyłam tam wszystkie koleżanki. Odbywają się cyklicznie w całej Polsce, wpiszcie w Google BEZPIECZNY MALUCH :)

Ela super gratuluje!:))

O warsztatach nie słyszałam, ale chętnie poczytam[emoji4] Dziękuje za info[emoji4]
 
Dory za Ciebie również kciuki, dobrze będzie.

Martitka no nie ukrywam że jest to forma promocji bo wszysyko jest sponsorowane - aby było za darmo. Ale warto naprawdę:) dostaniesz reklamówke ulotek gratisy, są konkursy, no i przede wszystkim ta pierwsza pomoc przekazana w mega pozytywny sposób

Moja córka budziła się co 2-3h przez całe półtora roku, jak odstawiłam to budzi się raz - żeby ją wziąć z łóżeczka do nas i śpi do rana.
 
Dory za Ciebie również kciuki, dobrze będzie.

Martitka no nie ukrywam że jest to forma promocji bo wszysyko jest sponsorowane - aby było za darmo. Ale warto naprawdę:) dostaniesz reklamówke ulotek gratisy, są konkursy, no i przede wszystkim ta pierwsza pomoc przekazana w mega pozytywny sposób

Moja córka budziła się co 2-3h przez całe półtora roku, jak odstawiłam to budzi się raz - żeby ją wziąć z łóżeczka do nas i śpi do rana.
a podpowiesz, kiedy i gdzie sa w Warszawie takie szkolenia? Albo gdzie tego szukać? :)
 
reklama
Do góry