reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Kciuki za wizyty! [emoji3590]
Ja właśnie siedzę w kolejce do lekarza, nadal mnie męczą bol i zawroty głowy, a do tego ból gardła i uszu [emoji53] nie wiem czy to przez pogodę i ciśnienie czy jakiś wirus [emoji849] mam nadzieję, że posiedze ten tydzień w domu i będzie lepiej [emoji6] a już w środę preneralne! [emoji3590]
 
reklama
Asica cieszę się;D

Dosiak życzę Ci żeby się poukladalo.

Gosia trudno powiedzieć, niedługo wizyta to spytasz lekarza. Jak nie krwawisz i nie masz silnych boli to nie martw się na zapas :)

Baciombre kciuczki!
Na pewno z nerwów- nie stresuj się, będzie dobrze!
Powodzenia [emoji6] o której masz wizytę? Daj znać pot

Moniczka2690 hardkor [emoji6] i teraz od nowa kolejne kilka lat [emoji23]
Teraz śmiać mi się chce z tego jak jeszcze rok temu słyszysz z pokoju placz i wołanie, lecisz po ciemku na wpółśpiaca a tu slyszysz: mamooo przykryj mnie, albo mamo podaj mi lisa/rysia/osiołka lub jeszcze jakaś inną maskotkę potrzebną do spania [emoji23]
Na 12.00 mam, tym razem mąż ze mna:D <3
Myślę że z nerwów bo boję sie:o
 
Powodzenia na dzisiejszych wizytach [emoji8] u mnie dziś w mieście tak zwane Wstępy (taki targ z końmi ale również ze wszystkim ) i mamy z mężem plan się wybrać [emoji4]
 
Ja biorę w konsultacji z neurogolgiem i ginekologiem Dexaven i Ketonal w zastrzyku.
Paracetamol mi nie pomaga ani trochę, a ataki mam takie ze aż mdleje.. nie mam innego wyjścia.
Nie no wiadomo, że z konsultacja ;)
Mi ketonal przed ciążą trochę pomagał bo zdarzały mi się silne bóle i mogłam sobie brać co chciałam a teraz póki co zostaje paracetamol. Mam wizytę pod koniec mc to pogadam z gin. Muszę wytrzymać a jak nie dam rady to pojadę na sor i tyle.
 
Hej dziewczyny ja już po badaniach prenatalnych. 13,2 tc. Wszystkie pomiary prawidłowe. Potwierdzona płeć chłopak.
Byłam w gabinecie 40 min. Bardzo fajna pani doktor. Fajnie było pooglądać Synusia. No i wspomniała o papa. Ze to uzupełnienie do usg itp.

Teraz jadę do pracy po nieprzespanej nocy z powodu wichury.

Ja z moim mężem na innych falach ostanio nadajemy. Ehhhh

Trzymam za dzisiejsze wizyty.
 
Korzystaj korzystaj, [emoji16] oby nie trafił ci sie taki egzemplarz jak mój syn, dopiero w wieku 5lat zaczął przesypiac całe noce bez żadnej pobudki [emoji23]
O rety [emoji33] ja boję się, że teraz mi się trafi podobny egzemplarz. Pierwsze dziecko to anioł... A drugie ponoć lubi być odwrotne [emoji39]
 
reklama
Olagie nie panikuj na zapas, może zapomniała że Ci tak powiedziała.

Mama1990 kciuki!!

Btw znacie warsztaty bezpieczny maluch? Kto nie zna polecam, darmowe warsztaty dla ciężarnych z pierwszej pomocy noworodka, z wykładami od sponsorów o fotelikach, kp itd byłam 2 lata temu więc nie pamiętam ale wiem ze nadal się odbywają bo wysyłam tam wszystkie koleżanki. Odbywają się cyklicznie w całej Polsce, wpiszcie w Google BEZPIECZNY MALUCH :)

Ela super gratuluje!:))
 
Do góry