reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
My płci nie znamy ale jak dziewczynka to Klaudia albo Natalia, a chłopiec to Jakub lub Gabriel ;) chyba ;p
Ale ostatnio była debata gdzie chrzciny robimy ;p
 
To wizytujemy razem [emoji173]️

Ale pogoda okropna.. dzisiaj wzięłam się w końcu za porządki.
Dziewczyny jak się pozbyć kurzu? Codziennie wycieram i odkurzam i ciagle pełno wszędzie jestem załamana i coraz mniej mi się chce sprzątać

U mnie niestety to samo- białe meble mam;/
I najgorsza łazienka- ledwo co umyję umywalkę i znowu jest ;/
 
A u nas debata kto będzie chrzestnym.. Będzie ciężko!
My z mężem chrzestna mamy, ale z chrzestnym będzie problem tzn mój mąż ma problem [emoji39] chciałam jego kuzyna wziąć ale ostatnio coś się chyba nie dogadują... Ja niby mam dużo kuzynów ale każdy z nich to taka pierdoła, że szok... Mój syn ma 3 lata a niektórzy z nich nawet go nie widzieli na żywo...
 
My płci nie znamy ale jak dziewczynka to Klaudia albo Natalia, a chłopiec to Jakub lub Gabriel ;) chyba ;p
Ale ostatnio była debata gdzie chrzciny robimy ;p
My też ostatnio z mężem o imionach zaczęliśmy rozmawiać i mój mąż czuje że tym razem będzie chłopak, więc skupiliśmy się na męskich. No i ostatecznie wybraliśmy imię dla dziewczynki Gabrysia:) A dla chłopca oczywiście propozycji brak:)
 
reklama
U mnie niestety to samo- białe meble mam;/
I najgorsza łazienka- ledwo co umyję umywalkę i znowu jest ;/
A ja mam 240 metrowy dom, też udaje, że nie widzę kurzu i do tego 15 okien do umycia, bo w poniedziałek w końcu po 3 miesiącach od wprowadzenia się mam firany do odebrania od krawcowej. Leżę sobie z kołami do góry i mam wszystko w d... :-)
Byłam z psem na spacerze w lesie i chyba to świeże powietrze mnie tak zamuliło.
 
Do góry