reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja używałam tego w ciąży, rozstępów nie miałam.
Tylko dla mnie za gęsty :p
Screenshot_20190309-181209_Rossmann.jpeg
 
reklama
Gdzie kupiłaś jeśli można wiedzieć? [emoji848]

W internecie dokładnie na hairstore[emoji6] akurat była zniżka i zapłaciłam za będę niecałe 30zl [emoji6] ma specyficzny zapach to mówię odrazu, ale jest fajny bo skóra naprawdę jest taka nawilżona ;)
 
Też używałam palmersa i żadne nowe rozstępy się nie pojawiły. Pytanie, czy pojawiłyby się, gdybym niczego nie używała, ale wolę tego nie sprawdzać w tej ciąży.
 
Sieję panikę że od 4 miesiąca ten olejek, a właśnie sobie uświadomiłam że to już za 2 tygodnie o_O hah nieźle...
Co do imion dla dziewczynki marzy mi się Martusia :) może być jeszcze Dorotka, Kamila, przeczytałam przed chwilką Klaudia gdzieś wyżej i zastanowię się też nas Klaudią :)
Synek ma na imię Marek więc nie dowalę mu Vanessy hehe
Jeśli chodzi o chłopca to chyba kłopot... Podoba mi się Leon ale mąż niechętnie, Patryk jest okej no i dalej pusto. Sebastian bardzo mi się też podoba ale Marek ma tak na drugie. Jeszcze na szczęście mamy troszkę czasu :)
 
Właśnie nie mamy nikogo :( nikogo kto chociaż pamietalby o urodzinach chrzesniaka. W nosie mam prezenty itd, ale chociaż głupie życzenia :) chyba że za dużo wymagam.. Mamy już dwie córy.
nie wymagasz za duzo. Jestem chrzestna dwójki dzieci - siostry i przyjaciółki. Nie dość, ze dzwonie średnio raz na miesiąc minimum, to z okazji urodzin, dnia dziecka oraz bez okazji jeżdżę do nich z prezentami i bawimy sie do upadłego.
Ale owszem, mamy znajomych, którzy śmieją sie, ze sa chrzestnymi, ale tylko na papierze i nie obchodzi ich dzieciak, ze widzieli raz w życiu na chrzcie, a potem ani razu, a dzieci maja po 5 nawet lat. Wybierz mądrze po prostu. Moja siostra wybrała z rodziny do 1 i 2 dziecka, a do 3 chrzestnymi zostało przyjaciele, żeby nie brać rodziny tylko dlatego, ze to rodzina.
 
Właśnie nie mamy nikogo :( nikogo kto chociaż pamietalby o urodzinach chrzesniaka. W nosie mam prezenty itd, ale chociaż głupie życzenia :) chyba że za dużo wymagam.. Mamy już dwie córy.
Też mamy problem jeśli chodzi o chrzestnych... Po prostu mało bliskich nam osób mamy.. A jak już są to albo w ostatnim czasie zostali chrzestnymi albo juz mają chrzesniakow, a też nie chciałbym kogoś obarczac "kolejnym obowiązkiem" bo chciałabym zeby to dla kogoś było przyjemnością niż zgodą bo wypada[emoji20]
Moja rodzina to już w ogóle porażka.. Mam tylko 2 koleżanki.. Ale od tatusia jest siostra więc ja na bank chrzestnego nie znajde[emoji849]
 
reklama
My z mężem chrzestna mamy, ale z chrzestnym będzie problem tzn mój mąż ma problem [emoji39] chciałam jego kuzyna wziąć ale ostatnio coś się chyba nie dogadują... Ja niby mam dużo kuzynów ale każdy z nich to taka pierdoła, że szok... Mój syn ma 3 lata a niektórzy z nich nawet go nie widzieli na żywo...
No u mnie do pierwszej córy chrzestnym jest mój brat i moja kuzynka. Moja kuzynka super chrzestna naprawdę. Pamięta o dziewczynkach, odwiedza. Mój brat? Ja wiem ze ma swoje życie itd ale tak jak pisze na urodziny ani telefonu, ani nic. Odwiedziny? Jak my nie pojedziemy do niego to nie ma mowy o spotkaniach.
Dla drugiej córy brat mojego męża i moja przyjaciółka.. Brat męża nawet na roczku nie był mimo że mieszka piętro niżej, o urodzinach nie pamięta, w nosie ma chrzesnice. Chrzestna.. Podejście podobne do mojego brata.
Lipa ogólnie. Mam jeszcze dwóch kuzynow oni teraz mają po 18 lat i szczerze.. Jakby mieli z 15 lat. I mam brata ale on 9 lat w maju będzie mieć haha. No i pustka. Nikt..
 
Do góry