reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja mam termin na 7.09. I wiem już płeć od dwóch tygodni. Ale ja robiłam prenatalne z krwi. Tam zawsze da się określić płeć [emoji4]

Ja tez znam płec od dwóch tygodni i tez z badan z krwi. Ale mamy problem z imieniem. Maz z corka maja swoj typ dla siostrzyczki a mi sie nie podoba :/
 
reklama
A moj ginekolog nie mierzy cisnienia, ufam mu ale zaczynam sie zastanawiac bo on wiele rzeczy robi zupelnie inaczej niz wy piszecie po wizytach u swoich lekarzy, prowadzilam u niego pierwsza ciaze i bylo ok. Ale wtedy to ja malo wnikalam tylko jak mowil ok to mu wierzylam a teraz wiem wiecej i potrzebuje od niego wiecej szczegolowych informacji. Jak go pociagne za jezyk i dopytam to opowiada a jak nie to tylko mowi ze wszystko ok.
 
Ja mam też prenatalne 13go i mam nadzieje że wyjdę stąd i nie będę musiała prosić o przełożenie wizyty na za tydzień... [emoji849]
A nadal krwawisz? Bo jak nie, to chyba nie powinni za długo trzymać. Chociaż ja już leżę od poniedziałku, ale pewnie boją się mnie za wcześnie wypuścić, bo jestem już trzeci raz w krótkim czasie.
 
Ja bym smarowala okolice amolen i zawinela szalikiem zeby wygrzac.
Mój synek ostatnio miał zapalenie ucha i lekarz mu przepisał tylko leki do nosa (metmin i oxalin również dla dorosłych) bo mowi ze infekcja na uszy przewaznie zawsze idzie od nosa. metmin to steryd na recepte ale lekarz mówi ze nie zaszkodzi dziecku(sama biore bo mam problem z zatoki i kosultowalm z kilkoma lekarzami i mówią ze można brać w cinży) no i najważniejsze leki przeciwbolowe na ból ucha w naszym przypadku to tylko paracetamol.
 
@Aldona1987 a czy płeć z krwi potwierdzila Ci sie z płcią z prenatalnych przez usg?

Tutaj nie ma prenatalnych z usg. Prenatalne są tylko z krwi, nie robią innych, bo ich zdaniem to przez usg badanie nie jest takie pewne jak z krwi, można coś źle zmierzyć, nie zobaczyć dokładnie, zależy jak się dziecko układa. A z krwi jest pewność ponoć 99.5%

Kolejne usg normalne mam dopiero 19 marca. Więc zobaczymy czy coś zobaczy jeśli chodzi o płeć. Ma być dziewczynka. Jak coś się zmieni na pewno tutaj o tym napisze :-)
 
Ja tez znam płec od dwóch tygodni i tez z badan z krwi. Ale mamy problem z imieniem. Maz z corka maja swoj typ dla siostrzyczki a mi sie nie podoba :/

My też mamy problem z imieniem, mieliśmy tylko dla chłopczyka. A będzie dziewczynka.

Mieszkam w Niemczech i szukamy takiego imienia, żeby nikt go w Polsce nie kaleczył. Ciężka sprawa. Mój ma też swoje typy a mi się jakoś żadne imię nie podoba.

Może macie jakieś ładne imiona upatrzone?
 
reklama
Jurczux cudowne wieści:D musiało być zabawnie :)

1016lew kciuki w takim razie:)

Molly jakie imiona chcą?

Ja w szpitalu byłam 4 dni bo ordynator powiedział że muszą mnie tyle trzymać żeby im nfz oddał. W poprzedniej ciazy byłam 3x po 3 dni.
 
Do góry