reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja miałam TSH 3,1 - biorę euthyrox 50tke i w przeciągu ponad dwóch miesięcy spadło mi do 1,03. Endokrynolog zadowolona, ale nadal mam zalecenie żeby brać - ponoć w II i III trymestrze tsh lubi wzrastać.
Co do ciśnienia to u mnie 90/60, zawsze miałam niskie i tak czuję się najlepiej, teraz zrezygnowałam całkowicie z kawy także może to i przez to utrzymuje się na dość niskim poziomie.
Dziewczyny u mnie prenatalne też 13 marca i już powoli dopada mnie stres, oby wszystko było dobrze.
Miłego dzionka wszystkim [emoji4]
 
reklama
Ja miałam TSH 3,1 - biorę euthyrox 50tke i w przeciągu ponad dwóch miesięcy spadło mi do 1,03. Endokrynolog zadowolona, ale nadal mam zalecenie żeby brać - ponoć w II i III trymestrze tsh lubi wzrastać.
Co do ciśnienia to u mnie 90/60, zawsze miałam niskie i tak czuję się najlepiej, teraz zrezygnowałam całkowicie z kawy także może to i przez to utrzymuje się na dość niskim poziomie.
Dziewczyny u mnie prenatalne też 13 marca i już powoli dopada mnie stres, oby wszystko było dobrze.
Miłego dzionka wszystkim [emoji4]

Zazdroszczę ci ciśnienia. Ja mam ciagle 130-135/85-90 albo wyżej [emoji17]
 
Ja dziś o 13:40 prenatalne [emoji51] stres jest.. a pytanie wszystkie z was co są już po prenatalnych miały usg brzuszne ?
 
Ja już po [emoji4] wszystko w porządku, płci nie poznałam. Zabrałam męża i młodą i to było moje największe zmartwienie bo najpierw siku, potem ona chce jeść, jak weszliśmy do gabinetu to pytania: dlaczego mama leży, gdzie mój braciszek, czy on urósł, kiedy mama wstanie, dlaczego ona ma goły brzuszek [emoji23] lekarz to się tak śmiał że przerywał badanie[emoji23]
 
Ja mam tsh znowu za niskie...tak źle tak niedobrze.
A co do badań to mam wizytę co miesiąc i na każdą mam badanie ogólne moczu, a co dwa miesiące morfologię.
 
Ja dziś o 13:40 prenatalne [emoji51] stres jest.. a pytanie wszystkie z was co są już po prenatalnych miały usg brzuszne ?
Ja miałam oba przez brzuch. Chyba że czegoś tam lekarz nie widzi to może dołem zrobić.
Ja już po [emoji4] wszystko w porządku, płci nie poznałam. Zabrałam męża i młodą i to było moje największe zmartwienie bo najpierw siku, potem ona chce jeść, jak weszliśmy do gabinetu to pytania: dlaczego mama leży, gdzie mój braciszek, czy on urósł, kiedy mama wstanie, dlaczego ona ma goły brzuszek [emoji23] lekarz to się tak śmiał że przerywał badanie[emoji23]
Super wieści[emoji7]
To mieliście rozrywkę hehe
 
Ja już po [emoji4] wszystko w porządku, płci nie poznałam. Zabrałam męża i młodą i to było moje największe zmartwienie bo najpierw siku, potem ona chce jeść, jak weszliśmy do gabinetu to pytania: dlaczego mama leży, gdzie mój braciszek, czy on urósł, kiedy mama wstanie, dlaczego ona ma goły brzuszek [emoji23] lekarz to się tak śmiał że przerywał badanie[emoji23]

Hehe, no to nieźle - panna ciekawska [emoji23]
Super, że wszystko dobrze, chociaż córa już wie, że braciszek jest:)
 
reklama
Dziewczyny, pamiętajcie też o mnie :) czytam Was namiętnie, ale czasu brakuje na odpisanie. Często nawet już mam coś odpisane, muszę przerwać, a potem temat nieaktualny [emoji16]

@jurczux powodzenia, kciuki zacisniete. Daj znać [emoji846]

@Martitka5 tak, może być widoczny, ale nie musi. Ja miałam w poprzedniej ciąży odwrotnie. Pęcherz dziecka był za duży. Lekarka bała się, że to wada genetyczna. Matko, co ja wtedy przeżyłam. A ostatecznie okazało się że dzidziuś się po prostu jeszcze nie wysikal.

U nas na razie pięknie. Ogarnęłam mieszkanie, gotuję obiad czekam aż mi się dziecko zbudzi i jedziemy do koleżanki na kawkę. Przyjemny dzień się zapowiada [emoji3526]

I prenetalne już za 4 dni. Z jednej strony się cieszę, z drugiej okropnie stresuję.

Macie jakieś sposoby domowe na ból ucha?? Boli mnie i promieniuje do gardła. (albo z gardła do ucha) już dobry tydzień. Myślałam że samo przejdzie, ale nie chce odpuścić...

Ja bym smarowala okolice amolen i zawinela szalikiem zeby wygrzac.
 
Do góry