reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
@Agnieszka kw , czekałam na wieści od Ciebie, cieszę się , że z Maluszkiem ok

@supreme , mi ostatnio bardzo leczo pomogło na zaparcie, zresztą zawsze tak na mnie działa

@Mooniaa_34 , no nareszcie tez ktoś z Wrocławia :)

@Klaudia278 , trzymaj się w tych trudnych chwilach


Ja jestem od wczoraj na antybiotyku, wybijam moje bakterie w moczu . Była akcja szukania recepty ( na szczęście wśród znajomych i rodziny sporo osób medycznych ) bo nie chciałam do przychodni iść, żeby jakiejś grypy nie załapać.

Co do forum zamkniętego , to myślę , że trzeba by zaktualizować tabelkę / listę bo co prawda dołączyłam trochę później ale niektórych nicków w ogóle nie kojarzę . Jak się dziewczyny obudzą to admin czy moderator doda do grupy.

Ja dzisiaj byłam u fryzjera , w życiu chyba takiego odrostu nie miałam ( 11 tyg ) , ale już chciałam przeciągnąć bo idę 11 maja na ślub. Dzisiaj też po CH trochę pochodziłam, w LCC Weikiki duzo ciązowych rzeczy ale wszystko w mega dużych rozmiarach , chyba trzeba polować . Jedynie spodnie od piżam sobie kupiłam fajne, z duzym zapasem , żeby pod brzuchem nosić . Jeszcze tylko jutro i w piątek wizyta u gin o 10.
 
Weź jakimś tonikiem czy spirytusem to wysusz i szybciej zejdzie. Ja kiedyś zawsze tak robiłam kiedyś miewałam co tydzień to paskudztwo. I Metronidazol żel albo triderm maść dwa dni i śladu nie było. Tylko nie wiem czy można w ciąży ale raczej odrobina nie zaszkodzi ja na sucha skore używam teidermu co jakiś czas bo tylko to pomaga odrazu ale ja nie boje się ze zaszkodzi bo i dzieci swoje smaruje tym
Tridem to chyba steryd więc nie mam pojęcia czy w ciąży można, obawiam się że nie, najlepiej zapytać farmaceuty, ale nie powiem świetna maść. Mi też na wiele problemów skórnych pomogła.
 
Dziewczyny, a co Wam na zaparcia pomaga?
Ja mam z tym naprawdę poważny problem. Męczę się strasznie. Ogólnie mnie brzuch nie boli, ale jak już nadchodzi w końcu ten moment toalety raz na trzy dni, to z pół godziny przynajmniej trwa.
Mi zawsze pomaga kapusta kiszona, sok z kapusty albo maślanka, ale też miałam taki czas.ze.mnie meczylo. Lekarz też mi polecał ten syrop lactulosum więc pewnie tez jest dobry. My na szczęście przeszło z 11tc
 
@Baciombre1984 spokojnie, wbrew pozorom to nic łatwego poszukać malucha przez detektor [emoji4]

@Mamawrzesniowa ja dzisiaj też byłam u fryzjera i nawet fryzjerka zobaczyła ze z moim kolorem jest coś nie tak... A dokładnie farbuje od zawsze tą samą farbą tylko tym razem wyszedl mi odcien rudosci od nasady[emoji35]
U mnie jednak hormony przeszkodziły w farbowaniu [emoji23]
 
Mogą podważyć umowę [emoji20] a moje zarobki nawet o złotówkę się nie zwiększyły od poprzedniej pracy więc mam nadzieję, że się nie doczepią ale z racji krótkiej umowy różnie to bywa[emoji20] I to bie są kwoty z kosmosu tylko moja wypłata to podstawa 1/2 etatu.
ja tego nie rozumiem po prostu, nie rozumiem, dlaczego nagle, dopiero kiedy byłaś w ciąży zmienilas umowę. No, ale pewnie nie rozumiem, bo nie znam szczegółów. Jesli wszystko zrobiłaś normalnie, to nie powinnaś mieć problemów :)
 
Ja też zrobię Pappa tylko jesli na usg wyjdzie coś nieprawidłowego (odpukać).

Kiedyś pisałam Wam o mojej przyjaciółce - jest teraz w 14 tc. Usg wyszło super. Pappa podwyższone ryzyko wad genetycznych 1:800. Dziewczyna złapała doła, a ten lekarz zamiast powiedzieć że to i tak niskie ryzyko, zaproponował od razu test Harmony. Chyba 2 tys płacili. Wczoraj dostała wyniki - dzidziuś zdrowy. Po 2 tyg mega stresu.

@Klaudia278 trzymaj się dziewczyno, przytulam mocno [emoji8]

Dzięki za sposoby na zaparcia. Mi też się przydadzą. Chyba zakupie ten specyfik z apteki Gemini. Bo domowe sposoby nie działają [emoji6]
 
reklama
Też się muszę wybrac do fryzjera. Zawsze na dzien kobiet m. Inn odświeżalam kolor, tzn rozjaśniam pasemka i podcinam. Pytanie czy nie szkodzi maluszkowi.
 
Do góry