reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
@Baciombre1984 spokojnie, wbrew pozorom to nic łatwego poszukać malucha przez detektor [emoji4]

@Mamawrzesniowa ja dzisiaj też byłam u fryzjera i nawet fryzjerka zobaczyła ze z moim kolorem jest coś nie tak... A dokładnie farbuje od zawsze tą samą farbą tylko tym razem wyszedl mi odcien rudosci od nasady[emoji35]
U mnie jednak hormony przeszkodziły w farbowaniu [emoji23]

u mnie jak zwykle, ponad godzina siedzenia ze sreberkami ( rozjaśniam bo jestem brunetką naturalną , a robię balejaż ;) kiedyś w ciąży było szybciej.
 
Laximama jest według mnie okropna w smaku, ale troszkę pomaga, w razie w syrop mnie czeka, bo mam tak samo dwojeczka raz na trzy dni, wody piję ogrom, owoce, warzywa w diecie, ziarna różne... I nic :/ a wcześniej było zatrzymanie zamiennie z przeciwnością... Teraz wiąże z dupkiem to zatrzymanie i mam nadzieję że minie niedługo bo się męczę już strasznie ;/

@Agnieszka kw bardzo bardzo wspaniałe wieści &&&

@Klaudia będzie dobrze ;)

W gardle mnie drapie, oczy pieką, katar i zatoki... Masakra nie wiem o co chodzi :/
 
@dory wypowiedzenie dalam w grudniu, od stycznia mialam zacząć nową pracę ale ostatecznie rozpoczęłam z dniem 02.02... A co do ciąży spodziewałam się jej w późniejszym terminie szczerze mówiąc.
Pracę zmieniłam ze względu na ruchome godziny pracy.. No i tam atmosfera była nie do zniesienia.. Nie wyobrażałam sobie, że mogłabym tam pracować będąc w ciąży.. Tym bardziej przy moich problemach kardiologicznych.
 
@Klaudia278 trzymaj się dzielnie... Problemy w rodzinie nigdy nie są proste, a tym bardziej, że jest to przykra sprawa i dotyczy najbliżej osoby.

Będziesz mamusią to najważniejsze teraz i Twój maluszek potrzebuje Twojego uśmiechu nawet gdy czasem o to ciężko.

Nie pamiętam, w którym tygodniu jesteś, ale od 4 miesiąca nasze bobaski czują już nasz dotyk kiedy głaszczemy brzuszek więc możesz mu w ten sposób dawać poczucie bezpieczeństwa i spokoju [emoji8][emoji8]
 
Madeline86 - są różne przypadki .. znajomi robili Pappa i wyszło prawdopodobieństwo 1:43. Badania inwazyjne potwierdziły wynik... ale fakt przeziarnosc wyszła duża bo 3.1. Każdy ma prawo wyboru test nieinwazyjny to statystyka... 1:800 znaczy ze jedno dziecko na 800 będzie miało wadę genetyczna... tutaj już kwestia wyboru indywidualna.. jeśli ktoś się bardzo boi i wie ze nie da rady wychowywać dziecka to chce mieć pewność..

U mnie usg wyszło super, zobaczymy jak wyniki Pappa..
 
@dory wypowiedzenie dalam w grudniu, od stycznia mialam zacząć nową pracę ale ostatecznie rozpoczęłam z dniem 02.02... A co do ciąży spodziewałam się jej w późniejszym terminie szczerze mówiąc.
Pracę zmieniłam ze względu na ruchome godziny pracy.. No i tam atmosfera była nie do zniesienia.. Nie wyobrażałam sobie, że mogłabym tam pracować będąc w ciąży.. Tym bardziej przy moich problemach kardiologicznych.
jak mowie, nie neguje tego, ze odeszłas itp. Zdziwienie wynika z faktu, ze w momencie, gdy podpisywalas umowę na cały etat byłaś już w ciąży, prawda? Chyba, ze nie miałaś jeszcze wtedy potwierdzenia od lekarza, to co innego. No, ale mowie, nie znam sie właściwie tak naprawdę ;)
 
Hej, hej. U nas się działo :D dzieci nie mają osobno pokoi tylko wspólną sypialnię i wspólną bawialnie [emoji28] dziś skończyłam przemeblowanie i sprzątanie uff. Pokaże wam efekt mojej pracy [emoji23]
Tak ogólnie u nas dobrze. Dziś już mi lepiej ale wczoraj i przedwczoraj byłam nie do życia.. znów was nie nadrobie.. [emoji849] teraz mam w końcu chwilę wolnego bo dzieci już (mam nadzieje) śpią [emoji108][emoji41]
20190306_180731.jpeg
 
reklama
jak mowie, nie neguje tego, ze odeszłas itp. Zdziwienie wynika z faktu, ze w momencie, gdy podpisywalas umowę na cały etat byłaś już w ciąży, prawda? Chyba, ze nie miałaś jeszcze wtedy potwierdzenia od lekarza, to co innego. No, ale mowie, nie znam sie właściwie tak naprawdę ;)
Wiedziałam, wiedziałam.. O aktualnej pracy w grudniu juz wiedziałam ale umowa jest taka sama.. Na pół etatu w dalszym ciagu, nie na cały.
 
Do góry