reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

to takie oszustwa tez pochwalam. Tzn nie pochwalam oszustwa, a to, ze zus to sprawdza. Na uczelni, na której pracowałam kiedyś z 6 czy 7 lat temu, zatrudniono 1 laske, której dano stanowisko, które wcześniej nie istniało, a laska była córka jednej z dyrektorem, wcześniej bezrobotna, nagle dostała prawie 7k na rękę. Laska, ktora nie miała doświadczenia, bo po studiach 3 lata siedziała w domu na garnuszku u rodziców i męża. I pracowała równo tydzień, potem poszła na macierzyński. Takie powinno sie od razu karać.
A co do Ciebie, Asiek, to w momencie gdy podpisywalas nowa umowę wiedzialas juz ze jesteś w ciąży? Bo jeśli tak, to wyglada to dziwnie z boku.

No właśnie przez takie naciąganie teraz zwykły uczciwy człowiek ma problemy.
ALe co zrobić :)
 
reklama
Dziewczyny, a co Wam na zaparcia pomaga?
Ja mam z tym naprawdę poważny problem. Męczę się strasznie. Ogólnie mnie brzuch nie boli, ale jak już nadchodzi w końcu ten moment toalety raz na trzy dni, to z pół godziny przynajmniej trwa.
 
Też zastanawiam się na tym testem PAPPa, mam to bezpłatnie że względu na wiek ale jeżeli usg będzie ok to nie wiem czy zrobię, czytałam że to statystyki i że są zakłamane i tylko niepotrzebny stres jest a ja raczej tego nie potrzebuje :hmm:
Przyszedł do mnie detektor tętna płodu i wiecie co ja nie wiem czy ja nie umiem słuchać czy jeszcze za wcześnie... opcje że coś nie tak nawet nie dopuszczam do mysli;-) ;) ktoś tu pisał że w 9 tygodniu usłyszał no to ja 11t2d wie możliwe z3 ciężko zlokalizować jeszcze...
Wez poszukaj sobie filmików na youtubie, tam dziewczyny opisują jak najlepiej szukać i żeby się nie zrazacnjak się nie znajdzie, trening czyni mistrza [emoji3]
 
Dziewczyny, a co Wam na zaparcia pomaga?
Ja mam z tym naprawdę poważny problem. Męczę się strasznie. Ogólnie mnie brzuch nie boli, ale jak już nadchodzi w końcu ten moment toalety raz na trzy dni, to z pół godziny przynajmniej trwa.
A próbowałaś suszonych śliwek, wiecej blonnika np jabłka? A ostateczności jak się męczysz to czopki glicerynowe albo mi położna polecala syrop lactulosa 2 lata temu ale nie próbowałam, nie było u mnie aż tak źle. Zrezygnuj z zapierajacych rzeczy czyli z bananów, ziemniaków, ryżu.
 
A próbowałaś suszonych śliwek, wiecej blonnika np jabłka? A ostateczności jak się męczysz to czopki glicerynowe albo mi położna polecala syrop lactulosa 2 lata temu ale nie próbowałam, nie było u mnie aż tak źle. Zrezygnuj z zapierajacych rzeczy czyli z bananów, ziemniaków, ryżu.
Jem i kiwi, i jabłka, i jogurty. Gdzie mogę to siemię lniane dosypuję. Próbuję póki co domowymi sposobami, ale chyba się jednak na jakiś specyfik mocniejszy zdecyduję.
 
reklama
Do góry