reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hej Agnieszka :))

Mama1990 super że czujesz się lepiej:)

Indziorka cieszę się że wizyta udana :)

Agnieszka kw jak usg? W poprzedniej ciazy byłam 3 razy z krwotokiem w szpitalu, więc tak jak Ty. Kciuki.

Koko88 a twoje dziecko jest niejadkiem tzn że nie chce nic jeść? Czy je mało, czy jak? Moja zaczęła jesc normalnie jak zaczęła żłobek a potem jak odstawiłam to je dużo Ale mało roznorodnie, np na obiad tylko mięso albo tylko kluski. Warzyw nie je:(
A no i jest na dole siatki, nie wiem jaki obecnie centyl ale na 18 miesięcy miała 9kg.
 
reklama
@Mama1990 u mnie wszyscy od początku ciąży o dziecku mówią jak o chłopcu. Mam 2 siostry i córkę, żadnego chłopaka w najbliższej rodzinie nie ma, więc każdy liczy na to, że wreszcie się pojawi. Dopiero będzie niespodzianka gdy na świat przyjdzie kolejna dziewczyna [emoji6]biedny mój tata, syna się nie doczekał, to wnuka wypatruje [emoji6]
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę [emoji4]

Witam nową mamusię [emoji4]
 
@Agnieszka kw trzymamy kciuki, będzie dobrze:-*

U nas wichura dzisiaj mega, aż strach wyjść z domu:hmm:
Dzisiaj 11t1d czyli wkroczyłam w 12 tydzien:D ja takie dziwne ruchy czułam wcześniej a teraz czuje ale ruchy jelit chyba... na prawdziwe ruchy trzeba poczekać ;)
 
Hej dziewczyny.. mąż pon-pt w warszawie. Jakoś sobie radzę ale w zeszłym tygodniu dzieci były chore a w tym mnie coś bierze i nie mam czasu ani siły na nic [emoji29] byle do piątku..
 
Dziękuję, to naprawdę pocieszające. Jestem w 12 tygodniu ciąży i trzeci raz w szpitalu ze sporym krwawieniem i za każdym razem zastanawiam się, czy mam jeszcze dziecko. Krwiak jest coraz większy, teraz boję się podnieść butelkę z wodą, czy aby nie za ciężka. Mam nadzieję, że u mnie też dobrze się skończy, a tę ciążę przechodzę nie tylko ja, ale cała rodzina, która się mną opiekuje i pomaga mężowi przy dziecku.
Fajnie, ze masz wsparcie w rodzinie ktora Ci pomaga, to bardzo ważne. W moim przypadku krwiak osiągnął swoje największe rozmiary w 8-9 tygodniu, lekarz mówił, ze im ciąża starsza tym zagrożenie poronieniem jest mniejsze, Ty jesteś juz troszkę wyżej w ciąży, wiec bedzie dobrze:) u mnie w 14 tygodniu na usg nie bylo juz śladu po krwiaku wiec dość szybko sie wchlonąl, pomimo swoich wielkich rozmiarów
 
Witamy nowe dziewczyny. Ja wczoraj na wizycie naogladalam sie coreczki, lekarz obejrzal dokladnie i pokazal mi mozg, kregoslup, serduszko, zoladek, pepowine , sprawdzil przeziernosc. Wszystko ok. A mala fikala caly czas. Odstawilam tez juz luteine. I dostalam serie kolejnych badan do zrobienia. Trzymajcie sie, mocno trzymam kciuki za agnieszke.
 
Witamy nowe dziewczyny. Ja wczoraj na wizycie naogladalam sie coreczki, lekarz obejrzal dokladnie i pokazal mi mozg, kregoslup, serduszko, zoladek, pepowine , sprawdzil przeziernosc. Wszystko ok. A mala fikala caly czas. Odstawilam tez juz luteine. I dostalam serie kolejnych badan do zrobienia. Trzymajcie sie, mocno trzymam kciuki za agnieszke.

Kolejne dobre wiadomości :) a zdjęcie gdzie ? :D
 
@molly38 super wieści!!!
Witam kolejna Agnieszkę :)
@pumelova u nad to bardzo skomplikowane :/ z synem od początku jezdzimy do gastroenterologa i endokrynologa. Był wielkim alergikiem, zamiast mleka pił syntetyk o zapachu pokarmu dla rybek. Cały czas na odzywkach by przybierał na wadze. Nic dziwnego ze ma problemy begawioralne z jedzeniem. Nieraz zaskoczy i zje ładnie, a nieraz się trzeba naprosić.. ale w przedszkolu to już gorzej, bo on musi mieć ciszę i spokój przy jedzeniu, wraca głodny i ciężko nadrobić..
@czarnulka28 super ze dzieci już się wychorowaly :) ja tez czekam na ten blogi etap ;)
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny. Gratuluję udanych wizyt.
Ja dziś miałam badania krwi. Byłam też u internisty i mam l4 do końca tygodnia. Przeziębienie mnie dopadło. Ciekawe jak moje wyniki krwi czy się coś poprawiły. Ehhh.
Jutro wizyta w medicover ale próbuję się dostać też prywatnie. Pozdrawiam i ściskam Was wszystkie.
 
reklama
Koko88 faktycznie, niezbyt fajnie. Moja też alergik, u gastro jak miała pół roku miała alergiczne zapalenie jelit ale udało mi się z dietą kp. Przybierala wolno ale przybierala więc nie musieliśmy przechodzić na sztuczne. Zdrówka dla was :)

Molly gratulacje udanej wizyty:)
 
Do góry