reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@pumelova termin mam na 25.09.. A mdłości w tej ciąży nic a nic nie mialam, czuje się dużo lepiej niz w poprzednich ciążach...w sumie gdyby nie piersi i ból podbrzusza to nie mam oznak ciąży... (aa no chyba ze tempo rosnących włosów na nogach[emoji23][emoji23][emoji23])
 
reklama
Witam poniedziałkowo:-) ja oprócz wieczornych mdłości też nie mam oznak ciąży albo ich po prostu nie widzę, brzuch raz mi wywala raz go nie widzę :eek: czasem stwardnieje czasem jest miękki... już nie nadążam... wiem że się powtarzam ale czekam na tego 7 marca jak na zbawienie :unsure: A teraz idę jeść 1 sniadanie:cool2:
 
Hej Mamy ;)
Ja dzisiaj czekam na wizytę jak na szpilkach, ale dopiero po 17 [emoji28] no teraz też mnie już zaczęło zaokrąglać i jestem w szoku bo w pierwszej ciąży to dopiero po połówkowym mi bebzon wysadziło [emoji23] ej ja już nie ogarniam w sumie który tydzień mam, ale chyba 11+1 z tego co pamiętam, bo na tych internetowych który tydzień to mi 12tc obliczają. Ja wczoraj miałam fantastyczny dzień, mdłości tylko rano, a później nawet apetyt miałam [emoji7] ale dzisiaj nadrabia już dwie wizyty w WC od rana [emoji1787][emoji1787]

Kciuiasy za wizytujące &&&

P.s. jak dzisiaj będzie wszystko ok, to dzisiaj wieczorem Córce mówimy o rodzeństwie [emoji44] boję się, bo Młoda pisała nawet listy do bociana, bo bardzo zdesperowana na to żeby jedynaczką nie być [emoji23][emoji23] a to mój bebzon teraz, uważam że jest duży :o
IMG_20190304_081606.jpeg
 
Dzien dobry drogie Panie :) dziś apka wskoczyła na 12 tydzień. Robi się poważnie ;) okazało się wczoraj ze nie mam się w co ubrać! Tak mi wydęło brzuch że wyglądałam... jak w ciąży! :D ale takiej bardzo zaawansowanej. 11tc nie jest powodem żeby tak wyglądać hah cokolwiek na siebie nie założyłam to wszędzie widać było brzuszek :p dziś jest trochę lepiej. Fakt faktem że przemiana materii tak bardzo mi spowolniła, że toalety nie odwiedzałam już kilka dni :/ muszę zdecydowanie więcej błonnika do diety wprowadzić.
W tym tygodniu mam wizytę poza NFZ. Wreszcie na porządnym, a nie przedpotopowym sprzęcie ;)
 
Próbuję się rozruszać od rana, ale jest mi tak słabo, że wstawałam sobie zrobić herbatę 4 razy. Co stanę w kuchni to zlewa mnie zimny pot, robi mi sie czarno przed oczami i ciężko mi się oddycha:( masakra jakaś. Może ja faktycznie mam coś z tym cukrem, albo ciśnienie słabe. Przestraszona jestem szczerze mówiąc bo za moment musze sie szykowac do pracy :(
 
Próbuję się rozruszać od rana, ale jest mi tak słabo, że wstawałam sobie zrobić herbatę 4 razy. Co stanę w kuchni to zlewa mnie zimny pot, robi mi sie czarno przed oczami i ciężko mi się oddycha:( masakra jakaś. Może ja faktycznie mam coś z tym cukrem, albo ciśnienie słabe. Przestraszona jestem szczerze mówiąc bo za moment musze sie szykowac do pracy :(
Ups. A musisz dziś jechać? Nie jestem pewna czy masz siłę pracować, jeśli nawet z herbatą masz problem :(
 
Jeju ja mam prenatalne dopiero 19 marca dzisiaj może spróbuje zadzwonić gdzieś indziej i sobie to przełożyć na wczesniejszy termin, bo jak tak długo czekać ooochhh nie wytrzymam! Tym bardziej ze wizytę mam 22.03;/
Ja wczoraj wyglądałam jakbym była w 6 miesiącu, tak mnie wydęło..
dzisiaj już normalnie chociaż tez już wszystkie jeansy schowałam na strych, bo się nie zapinam. :)
Udało mi się przypadkiem jeszcze lidlu kupić ciążowe w rozmiarze 34 i naprawdę są wygodne.

Powodzenia dla wizytujących! Czekam na wieści [emoji8]
 
@Mitsukurina kurina dzisiaj w DD tvn mowili ze będzie niskie ciśnienie więc kawa wskazana [emoji6]

Kurcze tak dużo z Was juz w ciążowych spodniach śmiga, ja jeszcze normalnie w swoich sprzed ciąży bo ciążowe są mi jakieś duże.. Brzuch w sumie wieczorami mi wyskakuje a w ciągu dnia wygląda jakbym poprostu więcej tłuszczyku miała [emoji39]
 
Ja już jestem po prenatalnym usg wszystko ok, ale czekam jeszcze na wynik papa. Wiem, że juz jest bo był przed weekendem. Niestety muszę czekać na doktora który rzuci okiem na niego. Mam trochę stresa...,;/
 
reklama
@pumelova termin mam na 25.09.. A mdłości w tej ciąży nic a nic nie mialam, czuje się dużo lepiej niz w poprzednich ciążach...w sumie gdyby nie piersi i ból podbrzusza to nie mam oznak ciąży... (aa no chyba ze tempo rosnących włosów na nogach[emoji23][emoji23][emoji23])
U mnie też objawy się nie pojawiły :) co mnie niezmiernie cieszy [emoji2] A termin według ostatniego usg 07.09 :)
 
Do góry