reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Nie wiem jakie mam podbrzusze bo nie wiem co nazwać miękkim a co twardym, raz wydaje mi się miękkie a raz twarde i wzdete więc nie wiem...
Ja w ciąży z synem nie miałam zachcianek ani na słodkie ani kwaśne chociaż w sumie frytki bym jadła non stop :-D A teraz mam wieczną ochotę na słodkie ale nie moge jesc :-( Dzisiaj nie wytrzymałam i zjadłam 5 faworków, jak zmierzylam cukier to pedzilam szybko na spacer żeby spadł choć trochę także widzicie... z tym że nie wiem jeszcze jaka płeć będzie, ja przeczuwam chłopaka wszyscy mi mówią że chłopak ale są osoby które twierdzą że dziewczyna w tym mój mąż <3 zobaczymy czy 11 uda się coś dojrzeć:-)
 
reklama
Ja mam miekkie, też mnie wcześniej bolała pachwina o czym powiedziałam mojemu gin bo miałam akurat wizyte i powiedział mi że to normalne bo rośnie we mnie dzidzia powiększa się macica i mogę mieć uczucie ciągnięcia czy lekkiego bólu.
Ja mam dość twarde podbrzusze ale ponoć to normalne. Czuje wyraźnie jak ucisne w którym miejscu urosła macica.
 
Hej. My mamy termin na 27.09. Dowiedzieliśmy się o ciąży pod koniec stycznia, pierwsza ciąża poroniona w 6tygodniu więc ta jest dla mnie mega stresująca. Prenatalne 14marca, mam nadzieję że ciąża jest dalej ☹
 
Ja ostatnio co rano mam bardzo twarde podbrzusze, ale tylko w jednym miejscu, taka piłka bardziej po prawej stronie. Z ciekawości zapytam jutro o to lekarza, czy tam jest maleństwo. Potem brzuch robi się miękki, ale biorę trzy razy dziennie nospę, więc to pewnie też ma wpływ.
 
Ja u mnie zauważyłam twardsze podbrzusze niż na samym początku ciąży.. Ale to może dlatego, że powoli zaczyna się wybijac..szczególnie wieczorami [emoji16]

Co do zachcianek mogłabym nabiał tonami pochłaniac.. +kiwi i sporadycznie chęć na cos słodkiego.. Dopiero 15ego na prenatalnych może będzie widać kto e brzuchu mieszka[emoji39]
W poprzednich ciążach z dziewczynami mogłabym buraki ze słoika jeden za drugim wyjadac, teraz nie mogę patrzec na nie[emoji23]

A ogolnie poprawiło mi się samopoczucie, nie jestem juz tak bardzo zmęczona w ciągu dnia i dostalam znowu hopla na buszowanie po kuchni.. Zrobilam w ostatnim czasie babke, pączki.. Wczoraj ciasto marchewkowe a na obiad dzisiaj gołąbki [emoji23] (3/4 z tego tylko próbuje, reszta je)
Dodam, ze spędzanie czasu w kuchni super przyjemności nigdy mi nie sprawiało.. Chyba ze picie kawy [emoji23]
 
reklama
Też się zastanawiam co tak cicho [emoji14]

Nie wszystkie, niektóre muszą lezec[emoji849]

Asiek też mam 15ego, na kiedy masz termin? Pewnie już 100 razy pisałaś ale nie kojarze, wybacz. Bo ja dziś mdlosci nie miałam i trochę się martwię, ale jak Ty się lepiej czujesz a jesteś w podobnym ciazowym wieku to może może być lepiej [emoji16]
 
Do góry