reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hej Mamy ;)
Ja dzisiaj czekam na wizytę jak na szpilkach, ale dopiero po 17 [emoji28] no teraz też mnie już zaczęło zaokrąglać i jestem w szoku bo w pierwszej ciąży to dopiero po połówkowym mi bebzon wysadziło [emoji23] ej ja już nie ogarniam w sumie który tydzień mam, ale chyba 11+1 z tego co pamiętam, bo na tych internetowych który tydzień to mi 12tc obliczają. Ja wczoraj miałam fantastyczny dzień, mdłości tylko rano, a później nawet apetyt miałam [emoji7] ale dzisiaj nadrabia już dwie wizyty w WC od rana [emoji1787][emoji1787]

Kciuiasy za wizytujące &&&

P.s. jak dzisiaj będzie wszystko ok, to dzisiaj wieczorem Córce mówimy o rodzeństwie [emoji44] boję się, bo Młoda pisała nawet listy do bociana, bo bardzo zdesperowana na to żeby jedynaczką nie być [emoji23][emoji23] a to mój bebzon teraz, uważam że jest duży :oZobacz załącznik 948363
U mnie też dziś wizyta [emoji16] i też po 17 :) Czekamy razem :)
 
reklama
Dziewczyny, jak wiecie staram sie jak najczęściej mieć usg. Wczoraj teściowa wypaliła, ze za czesto nie mozna robić, bo to szkodzi dziecku. Ktoś cos słyszał ba ten temat?
 
Dziewczyny, jak wiecie staram sie jak najczęściej mieć usg. Wczoraj teściowa wypaliła, ze za czesto nie mozna robić, bo to szkodzi dziecku. Ktoś cos słyszał ba ten temat?
:)
Screenshot_20190304-092842_Samsung%20Internet.jpeg
 
Tylko tutaj jest ogólnie o wykonywaniu usg, nie o częstotliwości. Bo ja co 2 tygodnie średnio mam robione :p
 
Ja w poprzedniej ciąży miałam co wizytę USG i nic pani dr nie mówiła że szkodzi mam znajomą która w jednym miesiącu miała 6 USG i zapytała lekarza czy dziecku nic się nie stanie to lekarz powiedział że usg nie szkodzi a jak jest konieczność częstego wykonania to trzeba robić :) ja w tym miesiącu będę miała trzy razy podgląd raz na tydzień :)
 
Ja się witam po weekendzie :) u nas mega intensywny weekend, nie było kiedy dychnąć, padłam wczoraj o 21.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) ja mam dzisiaj usg na lux med o 16 :)
 
Tylko tutaj jest ogólnie o wykonywaniu usg, nie o częstotliwości. Bo ja co 2 tygodnie średnio mam robione :p
Mój lekarz na NFZ też wyznacza mi wizyty co dwa tygodnie i prawie na każdym jest USG. A ostatnio podczas pięciodniowego pobytu w szpitalu miałam USG trzy razy, dziś pewnie kolejne. Stąd wnioskuję, że USG jest raczej nieszkodliwe, chyba że przy tym dopochwowym może dojść do podrażnień. Przy tym silnym krwawieniu miałam wrażenie, że jestem w środku spuchnięta i przez to badanie było dla mnie mocno niekomfortowe.
 
reklama
USG jest bezpieczne, tylko Zięba Ci powie, że nie :baffled:
A wiesz co jest złe dla dziecka? STRES! Jeżeli tak schizujesz to może wybierz się do psychologa, terapeuty. Rozumiem, że się martwisz, ale potem może być tylko gorzej bo zamiast się cieszyć będziesz się tylko martwić i droga do depresji prosta...
 
Do góry