reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Witam się dosyć późno, ale miałam dziś strasznie leniwą niedziele. Już mam dosyć domu, tego lezenia, spania :c sama bym poszla do pracy. W moim przypadku zaczął się 12 tydzień i wszystkie objawy jak ręką odjął. Gdyby nie rosnący brzuch to ciężko byłoby mi uwierzyć ze w ciąży jestem. Prenatalne juz piatek, jak i przekazanie kluczy na nowe mieszkanko, szczesliwy dzień :) pierwsze USG z narzeczonym, nie mogę się doczekać. Dajcie znac co z tym watkiem zamknietym. Mowicie ze sa tu jakies watki z brzuszkami, tabelki a ja nic kompletnie nie widze ani nie ogarniam. Dziś 12+2 i jak zobaczyłam brzuszek w lustrze to byłam w szoku:o spokojnej nocy wszystkim i udanego poniedzialku!
Snapchat-972942593.jpeg
 
Witam się dosyć późno, ale miałam dziś strasznie leniwą niedziele. Już mam dosyć domu, tego lezenia, spania :c sama bym poszla do pracy. W moim przypadku zaczął się 12 tydzień i wszystkie objawy jak ręką odjął. Gdyby nie rosnący brzuch to ciężko byłoby mi uwierzyć ze w ciąży jestem. Prenatalne juz piatek, jak i przekazanie kluczy na nowe mieszkanko, szczesliwy dzień :) pierwsze USG z narzeczonym, nie mogę się doczekać. Dajcie znac co z tym watkiem zamknietym. Mowicie ze sa tu jakies watki z brzuszkami, tabelki a ja nic kompletnie nie widze ani nie ogarniam. Dziś 12+2 i jak zobaczyłam brzuszek w lustrze to byłam w szoku:o spokojnej nocy wszystkim i udanego poniedzialku! Zobacz załącznik 948341
Ja jestem dokładnie na tym samym etapie ciąży i mam prawie identyczny brzuszek. Też mi go tak od góry po południami wybija :-)
Prenatalne natomiast mam już we wtorek i narzeczony też będzie ze mną pierwszy raz!
 
Dobrze wiedzieć, bo się zastanawialam czy mi aby trochę za bardzo ten beben nie wywaliło [emoji23] Koniecznie dawaj znać! To nasz pierwszy bobas i tak nie moge sie doczekać jego reakcji, czlowiek się raczej nie spodziewa ze to taki piękny widok ♡
Ja jestem dokładnie na tym samym etapie ciąży i mam prawie identyczny brzuszek. Też mi go tak od góry po południami wybija :-)
Prenatalne natomiast mam już we wtorek i narzeczony też będzie ze mną pierwszy raz!
 
Dobrze wiedzieć, bo się zastanawialam czy mi aby trochę za bardzo ten beben nie wywaliło [emoji23] Koniecznie dawaj znać! To nasz pierwszy bobas i tak nie moge sie doczekać jego reakcji, czlowiek się raczej nie spodziewa ze to taki piękny widok ♡
Mój mąż był ze mną ostatnio na badaniu to udawał twardziela, ale łezkę w oku widziałam. Mimo, że to nasze 2 dziecko :) dla nich to też ogromne przeżycie. W sumie to mąż zadawał nawet lekarzowi więcej pytań niż ja. :)
 
Witam się dosyć późno, ale miałam dziś strasznie leniwą niedziele. Już mam dosyć domu, tego lezenia, spania :c sama bym poszla do pracy. W moim przypadku zaczął się 12 tydzień i wszystkie objawy jak ręką odjął. Gdyby nie rosnący brzuch to ciężko byłoby mi uwierzyć ze w ciąży jestem. Prenatalne juz piatek, jak i przekazanie kluczy na nowe mieszkanko, szczesliwy dzień :) pierwsze USG z narzeczonym, nie mogę się doczekać. Dajcie znac co z tym watkiem zamknietym. Mowicie ze sa tu jakies watki z brzuszkami, tabelki a ja nic kompletnie nie widze ani nie ogarniam. Dziś 12+2 i jak zobaczyłam brzuszek w lustrze to byłam w szoku:o spokojnej nocy wszystkim i udanego poniedzialku! Zobacz załącznik 948341
Gratulacje nowego mieszkania. Naprawdę duże zmiany przed Wami. A co do brzuszka, to on rośnie skokowo, raz szybciej, raz wolniej. Pewnie jeszcze nie raz będziesz zaskoczona, że przecież wczoraj tego nie było ;)
 
U mnie 14 tydzień leci. W środę zacznę 15. I poprawy wielkiej nie ma. Mecze się i mecze. Dziś wstałam taka jakaś gowniana słaba zmęczona bez energii. Jak wejdę na górę do swojej łazienki to mam zadyszkę i straszne zawrorty glowy. Wszystko łącze z żołądkiem. Taki chory obolały napęczniały. Ciąża mnie nie cieszy wręcz boje się ze mam już lekka depresje bo nic mnie nie cieszy. Myśle o wizycie u psychologa
A ja tu czekam na 14 tydzień jak na zbawienie bo z pierwsza córka w tym tygodniu mi minęło ehh :( czas pokaże zostało mi półtora tygodnia...
Ja też się strasznie mecze odkurzanie czy mycie podłóg to dla mnie maraton zawsze pomiędzy robię przerwę a kiedyś energii masa na siłowni biegałam na bieżni ćwiczyłam godzinami i co mam teraz od leżenia :( bo na nic sil nie mam
 
reklama
Witam po weekendzie. Mnie rozłożyło. Zostałam dziś w domu. Nie poszłam do pracy. Mam mega katar i strasznie łzawią mi oczy. Leżę plackiem. W środę wizyta.
Ja mam też już brzuszek, przy pierwszej ciąży o tej porze byłam jeszcze płaska.
Dopisałam się do tabelki. Ale, któraś z Was pisała o suwaczku. Nie ogarniam tego niestety.
Pozdrawiam Was. Miłego dnia.
 
Do góry