reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Powodzenia na wizytach i na zabiegu corki [emoji4]
A jak to jest z dentysta w ciąży na NFZ? Też jest tak że mają obowiązek w ciągu tygodnia przyjąć czy u stomatologa to nie działa?
 
reklama
Czesc dziewczyny :)
Ja dziś wizytuje, ale dopiero o 17.40, nie mogę się już doczekać! :)
A póki co siedzę w pracy :/
Miłego dnia Wam życzę i trzymam kciuki za resztę wizytujących :* mam nadzieję, że wszystkie wrócimy z dobrymi wiadomościami :)
 
Czekam na wieści i jakieś zdjęcia!! [emoji177] powodzenia!

@asica.g witaj! Opowiedz coś o sobie:) ile masz lat? Masz już dzieci?
Bardzo fajnie, ze grono się powiększa :)
 
@jurkovska ja miałam usuwane prywatne, ale to było z 15 lat temu, gdy byłam jeszcze w gimnazjum.

@Mamadwojki27 mięczak zakaźny to nic strasznego, też się z tym bawiliśmy, inne sposoby nie przyniosły skutku, że zdecydowałaś się na zabieg? Dużo ich ma? Moja miała kilka na rękach i nogach i obyło się bez wycinania

Powodzenia na dzisiejszych wizytach
Ona ma zabieg ponieważ zaatakował ja na twarzy na ciele ma kilka ale na twarzy pełno więc dlatego dermatolog skierował na zabieg bo maści ponoć by nie pomogły
 
Mam 36 lat. W sierpniu skończę 37. Mam syna rocznikowo 8 :-) Ciąża to dla mnie zaskoczenie. Wydawało mi się, że będziemy mieć jedno dziecko z wielu względów. A tu proszę taka niespodzianka. :-) Szczerze mówiąc to moja druga ciąża "z zaskoczenia". To co nam jest pisane to będzie.
 
reklama
Dzień dobry! Okazuje się że ja też muszę dziś do lekarza - zamiast w środę. Zarejestrowałam się na stronie ZUS PUE żeby mieć wgląd do L4 i okazało się że miałam do czwartku :/ muszę dziś, najpóźniej jutro do lekarza zajść żeby napisał mi zwolnienie od piątku... Nie wiem czy on coś pomieszał czy ja przy zapisywaniu się na wizytę, ale miałam farta że tam zajrzałam :/
 
Do góry