reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
dziewczyny nie stresujcie się ze objawy ustępują albo cukier w normie trzeba się właśnie cieszyć. Ja to bym skakała z radości żeby mi przeszło. I coś czuje ze jest naprawdę lepiej wypiłam trzy szklanki soku i nic nie mam mydła na ustach i gowna w gardłe. To byłby najszczęśliwszy dzień i mogłabym się cieszyć ciąża a nie wyć z bezsilności
 
A jakie kupujesz kokosowe. Ja dwa razy kupiłam i albo coś nie tak albo mi po prostu nie szło. Ja bym chciała takie białe gęste mam ochotę na takie cudo hehehe
Moje na pewno nie było białe i gęste;) ale jest śmietanka kokosowa to bylaby dobra do kawy, poszukaj na stronach dla wegan
 
@czarnulka28 a pisałaś że na laktoze masz alergie to nie mozesz po prostu kupic mleka bez laktozy? W kokosowym czesto oddziela sie woda od smietanki dlatego trzeba pomieszczać/wstrząsnąć przed użyciem chyba że kupiłaś wode kokosową ;) mi z takich roslinnych to kawa tylko z migdałowym smakowała

Ja pije w 90% wodę, z raz dziennie herbatę, na kawę ostatnio nie mam w ogóle ochoty za to mam ogromną ochotę na cole która normalnie pije sporadycznie bardzo. Nie kupuje żeby nie pić ale ochotę mam
 
A ja jak już sobie pomyśle, o jest lepiej czuje się nieźle, to wieczorem nadrabiam zaległości. Więc u mnie niestety samopoczucie bez zmian, wymioty gonią wymioty :( niech to się już kończy bo nie mam siły na nic.

Jutro wizyta na NFZ zobaczymy co tam słychać.
 
U mnie objawów brak, no chyba ze patrzeć na zmiany nastrojów to mega daje się we znaki mężowi.
Tym bardziej zbliża nam się nieszczęsny 12 tydzień, to już w ogóle świruje.. sama ze sobą nie umiem wytrzymać [emoji849]
Ja nie toleruje laktozy i mleko bez laktozy się sprawdza. Ma słodszy smak od normalnego, ale nie boli mnie już brzuch i nie mam takich wzdęć jak po zwykłym mleku.

I coca cola tez teraz wymiata! Mmmm nigdy mi tak nie smakowała jak w ciąży [emoji16]
 
Ach ciężarne coś maja do tej coli.
Mi mleko bez laktozy nie smakuje. A normalnie pije kawe z mleczkiem do kawy przez kilka dni jak już mnie konkretnie zatka od kataru to robię przerwę i znowu wracam do niego. Ale w ciąży się boje bo mam okropne biegunki z silnymi bólami brzucha i boje się ze nasila mi się wymioty.
W sumie i bez ciąży po kawie z mlekiem czułam się czasem zle na żołądku. Chyba sobie odpuszczę ta kawe.
 
A ja jak już sobie pomyśle, o jest lepiej czuje się nieźle, to wieczorem nadrabiam zaległości. Więc u mnie niestety samopoczucie bez zmian, wymioty gonią wymioty :( niech to się już kończy bo nie mam siły na nic.

Jutro wizyta na NFZ zobaczymy co tam słychać.
Ja tez myślałam ze jest lepiej a od godziny okupuje łazienkę. W domu wszyscy śpią a ja się mecze. Żałuje ze skusilam się na sok
 
Ja pije wodę z cytryną w 90% plus rumianek lub mięte i jedna kawka rano. Soków nie pije bo za wysoki cukier, moja bratowa w ciąży też na coli cały czas jechałam bo miała mdłości i zgagę, ja odpukać ani razu nie wymiotowałam i tylko niechęć do mięsa miałam 3 tyg nie jadłam,ale już chyba przechodzi bo wczoraj miałam ogromną ochote na schabowego z ziemniaczkami za którym normalnie nie przepadam. Mąż się ucieszył bo mówił, że chyba już nie długo wege zostaniemy :D
 
reklama
Cześć dziewczyny,

@Paula2019 powodzenia na wizycie. Kciuki zacisniete

Kto jeszcze dziś wizytuje? [emoji4]

Ja jadę tylko krew, oddać tą anemie moja sprawdzić, a wizyta w czwartek. Juz nie mogę się doczekać.

Nie wiem co ta cola ma w sobie. Przed ciąża nie piłam, a teraz też nie mogę się powstrzymać. Ale staram się walczyć... [emoji6]
 
Do góry