reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

@czarnulka28 te kluski nazywają sie „szare” lub „przecieraki” łatwo sie je robi bo ściera kilka ziemniaczkow na tarce, odsączamy z wody potem mieszamy ze skrobia co została i dodajemy sol pieprz make i kładziemy na wrzątek :D ja okraszam tłuszczykiem z cebulka i posypuje twarogiem są meeeeega tylko wczoraj trochę przesadziłam z ilością i nie dałam rady reszty ugotować miałam zamiar zamrozić ale padłam na ból głowy dzisiaj po pracy będę musiała dokończyć :)

Pytanko mam do Was, moje ósemki jeszcze nie wyszły ale w ciąży wyjątkowo mnie męczą i chyba usiłują sie wydostać :( nie biorę nic przeciwbólowego ale chyba sie to skończy usunięciem ich :( te z waśń co usuwały to robiliście to na NFZ czy prywatnie?
 
reklama
Hey laseczki my z córką już gotowe za pół h wyjeżdżamy do szpitala na zabieg córka będzie miała usuwany mięczak zakaźny a ja się strasznie denerwuje :( trzymajcie kciuki za moją mała :*
 
@czarnulka28 te kluski nazywają sie „szare” lub „przecieraki” łatwo sie je robi bo ściera kilka ziemniaczkow na tarce, odsączamy z wody potem mieszamy ze skrobia co została i dodajemy sol pieprz make i kładziemy na wrzątek :D ja okraszam tłuszczykiem z cebulka i posypuje twarogiem są meeeeega tylko wczoraj trochę przesadziłam z ilością i nie dałam rady reszty ugotować miałam zamiar zamrozić ale padłam na ból głowy dzisiaj po pracy będę musiała dokończyć :)

Pytanko mam do Was, moje ósemki jeszcze nie wyszły ale w ciąży wyjątkowo mnie męczą i chyba usiłują sie wydostać :( nie biorę nic przeciwbólowego ale chyba sie to skończy usunięciem ich :( te z waśń co usuwały to robiliście to na NFZ czy prywatnie?
W ciąży nikt Ci zęba nie wyrwie. Przynajmniej mi nikt nie chciał wyrwać w poprzedniej ciąży [emoji39] Kazali się zgłosić po porodzie . A też mi ósemka przeszkadzała, bo w ciazy zaczęła się mega psuć, ale tylko ja trochę "naprawili " zeby nie bolała. No i po porodzie byłam się pozbyć.
 
Ja już się szykuje powoli to wyjazdu. Jeszcze tylko śniadanko ząbki i jadę na prenatalne [emoji3]
Trzymam kciuki za wizyty, dajcie znać po. Ja przez te 1,5 tyg będe 3 razy oglądać dzidzisia, w piątek byłam na pilnej wizycie bo plamiłam w tym tyg mam u swojego i chce już iść na l4 a w przyszły pon prenatalne. Czekam tylko do nich i mam nadzieje, że potem już tak naprawde zaczne cieszyć się tą ciążą.:):)
 
Dziewczyny kciuki za wizyty!!! :D a ja już pojutrze :) tak jak wiele z was, będziemy razem wizytować :D
Dzieć w przedszkolu po długiej przerwie, bardzo niechętnie poszedł.. a ja ogarniam dom i zabieram się do pracy :)
 
reklama
@jurkovska ja miałam usuwane prywatne, ale to było z 15 lat temu, gdy byłam jeszcze w gimnazjum.

@Mamadwojki27 mięczak zakaźny to nic strasznego, też się z tym bawiliśmy, inne sposoby nie przyniosły skutku, że zdecydowałaś się na zabieg? Dużo ich ma? Moja miała kilka na rękach i nogach i obyło się bez wycinania

Powodzenia na dzisiejszych wizytach
 
Do góry