reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hej Mamy :)
Dobrze czytać dobre wieści po wizytach i kciuki dla tych co jeszcze przed, ja na swoją jeszcze tydzień muszę czekać[emoji849]
Ja z picia to woda niegazowana, kawę na początku jeszcze piłam teraz jakieś cappuccino raz na tydzień, bo ogólnie na kawę mnie mdli, w ogóle miałam nadzieję, że ogromne mdłości i nudności zaczynają przechodzić do lamusa jednak baaaardzo się pomyliłam[emoji18]
Tak się zastanawiam czy są tu Mamy po cc, bo myślę czy przez bliznę na macicy możemy bardziej bóle odczuwać przy rozciaganiu macicy, albo więcej kłuć i ciągnięć[emoji848]w ogóle zrosty i inne takie takie przyjemności ;)
 
reklama
Gratuluję [emoji4]
Z OM też mam termin na 12, ale z USG już na 15. Myślicie, że jest szansa abym też w środę dowiedziała się co w brzuszku siedzi? Będzie 12/13 tydzień.
Już nie mogę się dochodzi [emoji4]
No ja dziś z OM mam 11+4 więc jest szansa [emoji3] z USG wychodzi 12+1
 
Dzień dobry! Okazuje się że ja też muszę dziś do lekarza - zamiast w środę. Zarejestrowałam się na stronie ZUS PUE żeby mieć wgląd do L4 i okazało się że miałam do czwartku :/ muszę dziś, najpóźniej jutro do lekarza zajść żeby napisał mi zwolnienie od piątku... Nie wiem czy on coś pomieszał czy ja przy zapisywaniu się na wizytę, ale miałam farta że tam zajrzałam :/
Zaintrygowałas mnie i też się zarejestrowałam i dupa, w ciągu 7 dni mam się zgłosić z dokumentem do zus, tyle że ja mam nakaz leżenia i nie wychodzę;/ to sobie nie sprawdzę.

Moniczka gratulacje wizyty!

Ja czekam na wyniki badań, w sobotę robiłam i narazie mam glukoze morfo tsh i progesteron, ale czekam na Toxo, hiv i hcv i się ta toxo stresuje [emoji14]
 
Ja jestem po dwóch CC i dzisiaj faktycznie coś mnie ciągnie w tych okolicach. W drugiej ciąży już nie pamiętam jak było ale na pewno pod koniec ciąży czułam takie ciągnięcia o szczypanie w ok. Blizny ale miałam też pił roku przerwy między ciążami wtedy więc ta blizna też w sumie była świeża.
Hej Mamy :)
Dobrze czytać dobre wieści po wizytach i kciuki dla tych co jeszcze przed, ja na swoją jeszcze tydzień muszę czekać[emoji849]
Ja z picia to woda niegazowana, kawę na początku jeszcze piłam teraz jakieś cappuccino raz na tydzień, bo ogólnie na kawę mnie mdli, w ogóle miałam nadzieję, że ogromne mdłości i nudności zaczynają przechodzić do lamusa jednak baaaardzo się pomyliłam[emoji18]
Tak się zastanawiam czy są tu Mamy po cc, bo myślę czy przez bliznę na macicy możemy bardziej bóle odczuwać przy rozciaganiu macicy, albo więcej kłuć i ciągnięć[emoji848]w ogóle zrosty i inne takie takie przyjemności ;)
 
Zaintrygowałas mnie i też się zarejestrowałam i dupa, w ciągu 7 dni mam się zgłosić z dokumentem do zus, tyle że ja mam nakaz leżenia i nie wychodzę;/ to sobie nie sprawdzę.

Moniczka gratulacje wizyty!

Ja czekam na wyniki badań, w sobotę robiłam i narazie mam glukoze morfo tsh i progesteron, ale czekam na Toxo, hiv i hcv i się ta toxo stresuje [emoji14]
A nie mozesz zadzwonic do swojego zusu i powiedzieć jaka jest sytuacja? Albo przez profil zaufany założyć konto, na pewno bank ING ma taką możliwość.
 
Ann89 Może spróbuje przez zaufany, ale nie mam ing. Jak nie pójdę tam przez 7 dni to anulują mi to chyba, nie?
A może jakimś cudem dziś na usg będzie ok i będę mobilna[emoji7][emoji108][emoji23]
 
@Baciombre1984 [emoji23] ja od tygodnia się kłócę z moim, wszystko mnie denerwuje. A on mnie tylko nakręca, każe mi się ogarnąć, bo nie da się ze mną wyrzymac [emoji23]
Ale wczoraj się pogodziliśmy, mam nadzieje, ze mi nie odwali znowu, bo nie chce się z nim kłócić [emoji45]
Jakoś musimy to dziewczynki przetrwać!
@Klaudia278 tez czuje się nieciążowo, nawet piersi mnie tak nie bolą.

@moniczka2609 gratuluje udanej wizyty! [emoji177]

@Mamadwojki27 trzymam kciuki za córcię. [emoji8]
 
@Baciombre1984 [emoji23] ja od tygodnia się kłócę z moim, wszystko mnie denerwuje. A on mnie tylko nakręca, każe mi się ogarnąć, bo nie da się ze mną wyrzymac [emoji23]
Mój mąż, zapytany przez mojego tate, czy mocno daje mu sie we znaki, odpowiedzial: Nie bardziej niz zwykle.
Szwagier na to: zartujesz? ona nawet mnie wkur....
Moj maz na to: Bo z nią nie żyjesz na co dzień. Nawet nie wiem, kiedy to ciążowe, a kiedy chce mnie zabic, bo za malo miodu do herbaty dalem. Nie rozrozniam, lepiej spie. Luuuz.
Także tak :D
 
reklama
Mój mąż, zapytany przez mojego tate, czy mocno daje mu sie we znaki, odpowiedzial: Nie bardziej niz zwykle.
Szwagier na to: zartujesz? ona nawet mnie wkur....
Moj maz na to: Bo z nią nie żyjesz na co dzień. Nawet nie wiem, kiedy to ciążowe, a kiedy chce mnie zabic, bo za malo miodu do herbaty dalem. Nie rozrozniam, lepiej spie. Luuuz.
Także tak :D
Myślałam że jestem jedyna:D:D:D:D:-D:-D:laugh2::-D:laugh2: chyba mam w ciąży to nie dogodzisz, mnie nawet wkurzam jak słyszę codziennie że bardzo mnie kocha i tęskni i że chce już wrócić do mnie... A tak naprawdę sama tęsknię i chciałabym żeby był przy mnie :confused: mam takie wahania nastrojów ze sama że sobą nie daje rady...
 
Do góry