reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Lovi cieszę się że wszystko dobrze ;*

Agnieszka kw rozumiem. Teraz też już nie nosze po krwawieniu. Bylebys szybko wróciła do domu:) ;*

Indziorka a skąd jesteś?:)
 
reklama
Gratulacje z udanych wizyt :) oby tylko tak dalej :)

Dziewczyny, co do łóżeczka to ja dość długo szukałam odpowiedniego modelu. Chciałam od początku dostawkę ze względu na nocne wstawanie. Powiem Wam, że zdała egzamin w 100%.
Świetna sprawa. Naprawdę byłam zadowolona (nadal jestem) - choć teraz z dostawki zrobiliśmy łóżeczko.

Duzo dostawek ma dość małe rozmiary - 60 - 90cm. Co wystarcza na ok pół roku dla bobasa. Podobała mi się chicco next to me, ale właśnie też jest zalecana przez pierwsze 6 msc.

My kupiliśmy na allegro. Ma wymiary 120x90cm - 3w1 - najpierw dostawka, potem łóżeczko, potem jeszcze można z tego wyjąć szczebelki żeby dziecko samo sobie wychodziło. Wyślę Wam zdjęcia poglądowo. Ale mogę ją naprawdę polecić. Zobacz załącznik 945685
IMG_20190106_115152.jpeg
 
@Indziorka U mnie tak samo 9t4d więc idziemy równo, a w sumie jak pomyślę to też mam uczucie zimna to objaw ciąży?

@justyndziuk no ja senna nie jestem, nie boli mnie brzuch no ale wieczny głód to fakt, gdyby nie ta dieta cukrzycowa to wciagalabym wszystko co się da hahah
 
Gratulacje z udanych wizyt :) oby tylko tak dalej :)

Dziewczyny, co do łóżeczka to ja dość długo szukałam odpowiedniego modelu. Chciałam od początku dostawkę ze względu na nocne wstawanie. Powiem Wam, że zdała egzamin w 100%.
Świetna sprawa. Naprawdę byłam zadowolona (nadal jestem) - choć teraz z dostawki zrobiliśmy łóżeczko.

Duzo dostawek ma dość małe rozmiary - 60 - 90cm. Co wystarcza na ok pół roku dla bobasa. Podobała mi się chicco next to me, ale właśnie też jest zalecana przez pierwsze 6 msc.

My kupiliśmy na allegro. Ma wymiary 120x90cm - 3w1 - najpierw dostawka, potem łóżeczko, potem jeszcze można z tego wyjąć szczebelki żeby dziecko samo sobie wychodziło. Wyślę Wam zdjęcia poglądowo. Ale mogę ją naprawdę polecić. Zobacz załącznik 945685Zobacz załącznik 945687
Dość małe- zależy od dziecka, biorąc pod uwagę córkę nie spodziewam się szybko rosnącego dziecka, ma 20 miesięcy, nosi 80 i waży mniej niż 10kg;))
A jest płynna regulacja wysokości w tym łóżeczku?
 
reklama
Tak, zależy od dziecka. Ale ja i mąż jesteśmy wysocy, obstawialam że nasze dziecko nie będzie malutkie. Mój ma te 9 msc i klocek z niego bo waży tyle co Twoja córeczka - 10 kg i nosi 80 cm.
Tak, chyba 3 regulacje wysokości są z tego co pamiętam.
Dość małe- zależy od dziecka, biorąc pod uwagę córkę nie spodziewam się szybko rosnącego dziecka, ma 20 miesięcy, nosi 80 i waży mniej niż 10kg;))
A jest płynna regulacja wysokości w tym łóżeczku?
 
Do góry