reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

A jak jest teraz w tej ciąży ? Który to tydzień i jak się czujesz ?
Dziś 8+6 odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży ciągle mi niedobrze od rana do wieczora. Czasem wymiotuje, ale bardzo często biegnę do toalety i mnie bardzo naciąga co jest mega męczące, ale przynajmniej jedzenie zostaje w żołądku, a o ciąży dowiedziałam się 29 grudnia więc trochę to już trwa.
 
reklama
Cudownie mieć córkę. Ja zawsze jak jestem w zabawkowym to oglądam różowe zabawki i zawsze mi było szkoda ze nie mam komu kupować. Chociaż mój młodszy syn lubi psy i czasami kupuje z działu dziewczęcego pieski w różowych torebkach nawet hihi

@asiek08 w głównym wątku dodałam nowy temat[emoji39]

Ja zawsze byłam chłopczyca więc lalki i misie to nie moja bajka hehe...nie wiem czy bym dała radę[emoji38]
 
Mamuśki obejrzyjcie sobie na YouTube „Cover Ciążowy Małomiasteczkowy” MamyLamy ... Haha to jest hit humor sie poprawi gwarantuje i mężom koniecznie pokazać :D
nie wiem czy link zadziała
Świetne[emoji23] nawet mój syn już śpiewa znowu zgagę mam hehe

A dzisiaj właśnie oglądałam jak się kaski poznały itp gdzieś w tv było[emoji3]
 
A w jaki sposob jest licking ten termin ciazy z usg znaczy jak to jest bo ti przeciez liczy sprzet a tu ktoras pisala ze miala crl 2,5 I ti wskazywalo na 8,5 tydzien a mi teraz jak bylam w szpitalu tez mialam 2,5 I bylo ze 9,2
 
Właśnie sobie zrobiłam ten chiński test i wyszło ze będzie dziewczynka. Wpisywałam kilka dat zapłodnienia i dziewczynka za każdym razem. zobaczymy ile w tym prawdy. Myśle ze jeśli to będzie corka to pierwszy raz popłacze się na usg
 
Gratuluje udanych wizyt :D
I dołączam wieści ze swojej :) wszystko ok, bobas ma całe 7mm, hehe i serduszko ukochane pika :) wg usg 6+6, kolejna wizyta 27 lutego, prenatalne ustawione na 11 marca kupę kolejnych badań do zrobienia i furagina do łykania ze względu na infekcje. Jestem Happy, ze wszystko dobrze :)
Ooo, to znowu razem wizytujemy :)
 
Właśnie sobie zrobiłam ten chiński test i wyszło ze będzie dziewczynka. Wpisywałam kilka dat zapłodnienia i dziewczynka za każdym razem. zobaczymy ile w tym prawdy. Myśle ze jeśli to będzie corka to pierwszy raz popłacze się na usg
Mi sie sprawdził chiński przy pierwszym dziecku a prsy drugim już nie, więc jak zawsze 50%
 
Wow dziewczyny za decyzję o dziecku w takim młodym wieku, ja kompletnie wtedy nie mialam tego w glowie mimo że mieszkalam już wtedy z moim obecnym mężem. W ogóle na tym forum się stara czuje tyle jest mlodszych i dużo młodszych dziewczyn ode mnie [emoji28]

@jurkovska ale buc straszny z tego lekarza... Miałam podobnego w poprzedniej ciąży, kiedyś Wam napisze jakie teksty sadził [emoji849][emoji849] masz kogoś innego? Zapisz sie do innego lekarza, bez problemu powinien Ci już wypisać zwolnienie

Ja też kupuje segregator, w poprzedniej ciąży mialam milion komplikacji, wizyty i badania co 1,5tyg mniej więcej i wieczne mialam burdel w tych papierach więc teraz chce tego uniknąć

@Olix95 na opryszczke polecam tonisan H, to jest maść z krzemienia, naturalna ale mega dobra!

@dory nie zawracaj sobie głowy takimi pierdołami jak wiek, teraz ciesz sie ciąża i dzidziusiem! Pomyśl sobie że dużo przeszłaś ale nic nie dzieje się bez przyczyny, teraz masz wspaniałego faceta, maluszka w brzuchu i będzie pięknie :)

@czarnulka28 cześć i rozgość się :)

@łódzkajaga gratki wizyty! Do kogo chodzisz w salve?

@Molly83 @Kara88 ja dodaje po prostu @ przed, jak pisze post to sie nie podswietla dopiero jak dodam

Mi chinski się sprawdził za pierwszym razem, teraz wychodzi chłopak i ja niestety też mam takie przeczucie ale może bede miala niespodzianke i bedzie druga córka [emoji16]

Cudowny dzisiaj wizytowy dzień, gratuluję pięknych serduszek i zdjęć maluchów [emoji3590][emoji3590][emoji3590] juz sie nie mogę doczekać!
 
reklama
Do góry