reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
14 tydzień :)
Wszyscy mi wrożą syna teraz, bo czuje sie zupełnie inaczej niz z córką w ciązy. Hmm i już mówiłam sobie spoko dzisiaj tylko raz całowałaś wc i wiecie że nadrobiłam popołudniu/wieczorem z nawiązką :p

Ale wyglądam tak samo źle jak w pierwszej ciaży, w sensie wysypało mi twarz całą, wyglądam jak zombie.
 
A w jaki sposob jest licking ten termin ciazy z usg znaczy jak to jest bo ti przeciez liczy sprzet a tu ktoras pisala ze miala crl 2,5 I ti wskazywalo na 8,5 tydzien a mi teraz jak bylam w szpitalu tez mialam 2,5 I bylo ze 9,2
Właśnie też sie zdziwiłam bo bylam dzis na wizycie i jestem tez dokladnie w 8+5 tyg a dzidzius ma 2,12 cm :)
 
Dziewczyny masakra rozbieram sie do mycia a na spodzie piersi takie swędzące niespodzianki ratunku co to ma być??? To nie wyglada na rozstępy takie lekko odstające kropki swędzi i lekko szczypie
 

Załączniki

  • EB7BCA66-99EE-48C2-AED8-E65E0EB45896.jpeg
    EB7BCA66-99EE-48C2-AED8-E65E0EB45896.jpeg
    130,1 KB · Wyświetleń: 88
  • 9F3186FE-1513-4738-9CBF-4BD4AD37960C.jpeg
    9F3186FE-1513-4738-9CBF-4BD4AD37960C.jpeg
    127,7 KB · Wyświetleń: 84
14 tydzień :)
Wszyscy mi wrożą syna teraz, bo czuje sie zupełnie inaczej niz z córką w ciązy. Hmm i już mówiłam sobie spoko dzisiaj tylko raz całowałaś wc i wiecie że nadrobiłam popołudniu/wieczorem z nawiązką [emoji14]

Ale wyglądam tak samo źle jak w pierwszej ciaży, w sensie wysypało mi twarz całą, wyglądam jak zombie.
Ojej ja też mam problem z cerą , szczególnie czoło mam całe w krostkach [emoji24]
 
Ja o płci dowiedziałam się z tego, co pamiętam około 6 miesiąca. Najpierw nic nie było widać, a potem nawet nie pytałam, bo przecież intuicja wystarczy. Oczywiście się pomyliłam, dlatego córeczka ma w pokoju dużo niebieskiego ;)
 
reklama
Do góry