reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja tez poznałam na polowkowych ale czułam że córa. Teraz też tak czuje więc ciekawe czy się sprawdzi [emoji16]
 
Czytalam na innych forach, że bardzo dużo dziewczyn sie dowiedziało na prenatalnych 12-13tydz... Ja czekam [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Odebrałam dzisiaj wyniki badań i się trochę zdziwiłam. Wyszło mi że chorowałam na różyczkę. Odnalazłam wyniki badań z ciąży sprzed 7 lat i wtedy nie wyszło mi ani IgG ani IgM. I w ciągu tych 7 lat nie przypominam sobie żebym miała jakąkolwiek wysypkę i inne objawy typowe dla różyczki. I zastanawiam się czy można tak przechorować bezobjawowo czy nie iść i nie powtórzyć badania?
 
Ja w pierwszej ciąży późno bo w 27tc, w drugiej na połówkowym. Akurat wypadło 3 listopada w imieniny Huberta i na USG wyszło że chłopak, A my od początku związku mieliśmy wybrane imię dla chłopca: Hubcio [emoji4] i tak zostało
 
Odebrałam dzisiaj wyniki badań i się trochę zdziwiłam. Wyszło mi że chorowałam na różyczkę. Odnalazłam wyniki badań z ciąży sprzed 7 lat i wtedy nie wyszło mi ani IgG ani IgM. I w ciągu tych 7 lat nie przypominam sobie żebym miała jakąkolwiek wysypkę i inne objawy typowe dla różyczki. I zastanawiam się czy można tak przechorować bezobjawowo czy nie iść i nie powtórzyć badania?
Ja miałam to samo tylko że badania ostatnie miałam 3 lata temu i nie miałam różyczki a teraz wyszło że miałam, ale czytałam że różyczkę można przechodzić bezobjawowo
 
Ja miałam to samo tylko że badania ostatnie miałam 3 lata temu i nie miałam różyczki a teraz wyszło że miałam, ale czytałam że różyczkę można przechodzić bezobjawowo
Właśnie dzisiaj też odebrałam wyniki i wyczytałam że różyczka dodatni . Ale później stwierdziłam że chyba coś źle patrzę i wysłałam wyniki do mojej ginki . Zobaczymy co ona na to. A nie miałam różyczki , pytałam się mamy i też powiedziała że nigdy w życiu nie miałam różyczki
 
reklama
Do góry