reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dzisiaj same dobre wieści, u mnie również wszystko ok. Mały rośnie jak na drożdżach 1,9 mm, serduszko bije jak szalone.
Ze względu na źle wyniki TSH lekarz przepisał mi eutyrox i mam konsultować się z endokrynologiem. Ale jestem dobrej myśli, kolejna wizyta 27.02 to będzie już 12 tydzień
 
reklama
Dziewczyny jest jakiś taki chiński kalendarz albo coś takiego wiem ze w drugiej ciąży coś takiego wynalazlam i mk się spraedzilo
 
Z obrączki pierwsze mi się sprawdziło. Zobaczymy jak będzie z drugim, bo wyszło mi, że będę mieć tylko dwójkę [emoji3]
Mi kiedyś wychodzily tylko 2 córki... Po rozwodzie wybilam sobie z glowy ze kiedykolwiek jeszcze będę mieć dzieci i z rok temu kumpela mi zrobila i tak caly czas wychodzi trzeci chlopak.
U Pani kiedys byłam ci karty kładzie i tez powiedziala ze bede miala jeszcze syna..... Aaaaaale oczywiście wszystko z dystansem więc zobaczymy jak będzie.
 
A mi się marzy od zawsze syn..z mężem mamy przeczucie, że będzie dziewczyna, a z kolei czuje się świetnie jak na chłopca, ale to podobno są zabobony :)
Kurczę mi co ciąża marzy się córeczka heheheh i niestety może do trzech razy sztuka. Ja mam jeden pokój w domu wolny pusty. I mówiłam do męża ostatnio ze jął będzie dziewczynka to urządzę cały pokój a jak chłopiec to na razie postawimy łóżeczko w sypialni bo urządzanie trzeciego męskiego pokoju już mi się obeszło hehehehe
 
Kurczę mi co ciąża marzy się córeczka heheheh i niestety może do trzech razy sztuka. Ja mam jeden pokój w domu wolny pusty. I mówiłam do męża ostatnio ze jął będzie dziewczynka to urządzę cały pokój a jak chłopiec to na razie postawimy łóżeczko w sypialni bo urządzanie trzeciego męskiego pokoju już mi się obeszło hehehehe
Ja mam syna...drugiego też bym chciała hehe...ale coś czuję że dziewuszka będzie i moje chłopaki nie zadowolone [emoji23]
 
Ja mam syna...drugiego też bym chciała hehe...ale coś czuję że dziewuszka będzie i moje chłopaki nie zadowolone [emoji23]
Cudownie mieć córkę. Ja zawsze jak jestem w zabawkowym to oglądam różowe zabawki i zawsze mi było szkoda ze nie mam komu kupować. Chociaż mój młodszy syn lubi psy i czasami kupuje z działu dziewczęcego pieski w różowych torebkach nawet hihi
 
reklama
Mamuśki obejrzyjcie sobie na YouTube „Cover Ciążowy Małomiasteczkowy” MamyLamy ... Haha to jest hit humor sie poprawi gwarantuje i mężom koniecznie pokazać :D
nie wiem czy link zadziała
 
Do góry