reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja robiłam prywatnie, ok 300zl i miałam wynik chyba też po miesiącu. W Katowicach, krew mi pobierali. A jak miałaś ostatnie usg to miałaś jakiegoś krwiaka? W sensie że to krwawienie będzie z tego krwiaka? Ja w sumie w poprzedniej ciazy miałam np usg w czwartek i było czysto a w niedzielę miałam krwotok (taki ze skrzepami) bo się okazywało że mam krwiaka który odkleja połowę kosmowki. I tak 3 razy w ciągu 3 tygodni między 7 a 10 tc. Potem już spokojnie.
Niee, żadnego krwiaka nie miałam. Lekarze mówią ze wszystko w porzadku. A wyszlam w piatek ze szpitala a w poniedzialek znowu musze lecieć do lekarza. Chwila spokoju i znowu plamienie, tyle ze gorsze jak ostatnimi razy bo juz jest krew... ale objawy mam dalej, nic mnie nie boli, ani brzuch ani plecy, wiec troche spokojna jestem. Moze taki moj urok... mam nadzieję. Jutro dam Wam znac dziewczyny czy wszystko oki...
 
Niee, żadnego krwiaka nie miałam. Lekarze mówią ze wszystko w porzadku. A wyszlam w piatek ze szpitala a w poniedzialek znowu musze lecieć do lekarza. Chwila spokoju i znowu plamienie, tyle ze gorsze jak ostatnimi razy bo juz jest krew... ale objawy mam dalej, nic mnie nie boli, ani brzuch ani plecy, wiec troche spokojna jestem. Moze taki moj urok... mam nadzieję. Jutro dam Wam znac dziewczyny czy wszystko oki...
Będzie dobrze :*


Ja mam wizytę, pierwszą, jutro wieczorem.
 
reklama
Do góry