reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dziewczynki byłam u innego lekarza na NFZ i na USG serduszko bije ok 180u/m (tak się chyba pisze ;)) wg teorii płci na podst tętna to może będzie dziewuszka [emoji23]
U nas posypał o i droga do przedszkola zajęła nam 15min chociaż to bardzo blisko ale trzeba było śnieżki co chwila robić [emoji23]
Pytalam lekarza ostatnio czy tętno moze wskazywac na płeć i powiedziala lekarka ze nie bo kazdemu dziecku w pewnym tygodniu tętno powinno wychodzic okolo 180.
 
reklama
Pytalam lekarza ostatnio czy tętno moze wskazywac na płeć i powiedziala lekarka ze nie bo kazdemu dziecku w pewnym tygodniu tętno powinno wychodzic okolo 180.
To obaliłaś tezę tętna ;) najważniejsze że będzie maluszek, chłopiec czy dziewczynka naprawdę obojętne mi, przyjmę każde, nawet bliźniaki l[emoji23]
 
To obaliłaś tezę tętna ;) najważniejsze że będzie maluszek, chłopiec czy dziewczynka naprawdę obojętne mi, przyjmę każde, nawet bliźniaki l[emoji23]

Ja na początku miałam wielkie parcie na dziewczynkę i pod nią wszelkie starania i suple itp. ale kiedy mieliśmy stres z tym serduszkiem i opóźnieniem, to stwierdziłam, że ważna płeć, ja chce tylko zdrowe dziecko! [emoji177] synek też będzie super. [emoji170] byle zdrowy! Nic nie jest takie ważne. Najwyżej bede jedyna królowa ;)
 
Jakoś nie najlepiej zaczyna mi się ta ciąża. Mała ma anginę, więc najpierw stres, że się zarażę, bo siedzę z nią w domu teraz. Udało się nie zarazić, to mąż przywlókł z pracy jelitowke. No i tym już niestety się zaraziłam, pierwszy raz w życiu! Wczoraj wymiotowałam chyba pierwszy raz od jakichś 10 lat. Zapomniałam już, jakie to paskudne uczucie. Potem pół nocy nie spałam, bo nadal żołądek boli, dziś oboje z mężem polzywi, a mała tylko bajki ogląda, bo nie mam kompletnie siły na jakąkolwiek aktywność. Martwię się, że dziecku to zaszkodzi, a i tak nie ma łatwo przez mój stan zapalny. Mam nadzieję, że w poniedziałek serduszko już się pojawi i mały szkrab będzie równie silny jak starsza siostra.
 
Hej, podrzucicie mi link do naszej tabelki?

Jestem po pierwszej wizycie u gin, termin z USG wychodzi 09.09.19r. Więc ciąża młodsza o tydzień niż wynikało by to z OM :)
Serduszko pika, niestety mam niewielkie odwarstwienie i dostałam Duphaston 2x1t. Za dwa tyg. kolejna wizyta i jak będzie już ok, to wizyty co 4 tyg. :)
 
Hej, podrzucicie mi link do naszej tabelki?

Jestem po pierwszej wizycie u gin, termin z USG wychodzi 09.09.19r. Więc ciąża młodsza o tydzień niż wynikało by to z OM :)
Serduszko pika, niestety mam niewielkie odwarstwienie i dostałam Duphaston 2x1t. Za dwa tyg. kolejna wizyta i jak będzie już ok, to wizyty co 4 tyg. :)
Super! Gratulacje!!!! U mnie młodsza o 5 dni:) a masz krwiaczka czy od czego odwarstwienie?

Link do: Wrześniowe mamy 2019 - Babyboom

@Agnieszka kw jelitowa chyba nie zaszkodzi;) ale pamiętaj o witaminach!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chyba nie ogarniam ostatnio nic mam jakieś zaćmienie wszystko zapominam ‍♀️ciagle mi nie dobrze słabo jak jem to jest ok ale nie mogę cały czas jeść [emoji29]Gratuluje udanych wizyt
 
Do góry