reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
U mnie jest po równo hehe maz,syn i Harry (chomik):) ja, Lili i Lola(króliki)... :p

Zawsze się śmieje że wyrownalam :rolleyes:

PS zrobiłam wieeelki błąd :( kupiłam różowy papier toaletowy! Nic nie widać ;)
 
O właśnie zastanawiam się czy zwierze czuje że właścicielka moze być cieżarna? Nasza chomiczka od jakiś dwóch tygodni non stop mnie gryzie, a nie gryzła mnie, oswojona była. Nic jej się nie stało, nic się nie zmieniło, nikogo nie dziabie tylko na mnie się uwzieła.
 
Podobno koty są najczulsze na tym punkcie...u mnie Harry się zachowuje jak zawsze:) jedna z króliczek częściej do mnie przychodzi....ale to pewnie przez glaski, bo więcej leżę więc się wtrynia obok i traca nosem lub liże po ręce...ale wydaje mi się że moje nie czuja;)
 
Ja w poprzedniej ciąży byłam przekonana, że noszę chłopca, lekarz najpierw nie mógł nic zobaczyć, potem nie pytałam i chyba dopiero w szóstym miesiącu dowiedziałam się, że mój Maciej to dziewczynka. Przez jakiś czas była więc Maciejka, a ostatecznie została Marysia. Teraz już nie ufam za grosz swojej intuicji, która znowu mi podpowiada, że to chłopiec.
Ja tak samo... czułam, że będzie syn [emoji39] pierwsze body kupiłam z dinozaurem. [emoji23] A tu córeczka...
 
Ja marze o córce, ale znając moje szczescie bedzie trzeci chłopak, dlatego na syna sie nastawiam. Aczkolwiek mini nadzieje daja mi zupełnie inne objawy ciąży. Jakby przeciwieństwa.
A chiński kalendarz u mnie nie sprawdził sie przy 1 dziecku w ogole.
 
reklama
Ja marze o córce, ale znając moje szczescie bedzie trzeci chłopak, dlatego na syna sie nastawiam. Aczkolwiek mini nadzieje daja mi zupełnie inne objawy ciąży. Jakby przeciwieństwa.
A chiński kalendarz u mnie nie sprawdził sie przy 1 dziecku w ogole.
U mnie pierwsza ciaza... nie wychodziłam z wc, wszystkie możliwe objawy miałam. - córka
Druga ciąża bezobjawowa (No i myślałam,że może będzie chłopiec) - druga córka
Każda ciąża inna ;)
 
Do góry