reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja mam mnóstwo ubrań po chłopcach. Także ubrankową wyprawkę mam - chyba że będzie dziewczynka (OBY!) to dorzucimy na bank kilka pozycji do garderoby. Ale gadżety typu laktator, butelki, smoczki, pieluszki jakieś to do dokupienia.
 
reklama
@Kara88 brawo za mobilizacje!!! Ja się trochę zmusiłam do pracy ale prasowanie leży ;)
@Marioola91 moj mąż lubi biegać. Ale jemu bardziej niż zimowa pogoda przeszkadza smog. U nas spory problem z zanieczyszczeniem. Ale w tym roku Mikołaj o nim pomyślał i przyniósł maskę antysmogowa hehe ;)
A ja mam wieczorne nudności i pobolewanie podbrzusza. Wy pierwsze koty za płoty a u mnie 4t2d ^^
Ja mam 5t5d, reszta dziewczyn przed nami z tego co kojarzę. U mnie OM 11.12 była.
 
Pocieszam się tym że te ubrania co wyrzucałam to były już naprawde zjechane przez chłopaków. Te lepsze poszły dalej w obieg [emoji6] nawet ostatnio oddałam podgrzewacz do butelek do paczki do domu dziecka [emoji23]
 
Pierwsze życzenie Bożo Narodzeniowe się spełnilo! Nigdy nie zapomne jak nam teraz życzyli trzeciego dziecka, ciekawe czy się spełni co do płci, czy będzie dziewczynka. Ja nic nie podejrzewam, w ogóle informacja że mogę być w ciązy to dla mnie jak science fiction na razie. Dopóki nie zobacze tego na USG.
Dziewczyny a macie jakieś przeczucia co do płci? Ja jakoś myślę że u mnie dziewczynka się kroi.
 
Mi sie marzy druga córka :) a mąż chce syna :p ja chce córkę bo co z tymi kartonami ciuchów zrobię ale wiadomo ze tak po prawdzie to nam wszystko jedno :) a przeczuc nie mam żadnych.
Laduje w kiblu co chwila i nie mam na nic siły takze u mnie też standardowo.
 
Trzymajcie się dziewczyny! Ja najgorzej miałam w pierwszej ciąży, odrzuciło mnie totalnie od mięsa, wędlin i... Wtedy pracowałam w sklepie na dziale mięsnym. Ubłagałam kierowniczkę o drugie zmiany bo nie dawałam rady na pierwszej z samego rana... Wolałam codziennie pracować 13-21, przynajmniej mogłam normalnie śniadanie w domu zjeść i miałam pewność że ono nie wyląduje w toalecie w sklepie [emoji23]
 
Ja w poprzedniej ciąży byłam przekonana, że noszę chłopca, lekarz najpierw nie mógł nic zobaczyć, potem nie pytałam i chyba dopiero w szóstym miesiącu dowiedziałam się, że mój Maciej to dziewczynka. Przez jakiś czas była więc Maciejka, a ostatecznie została Marysia. Teraz już nie ufam za grosz swojej intuicji, która znowu mi podpowiada, że to chłopiec.
 
reklama
My byśmy chcieli chłopca, dziewczynkę już mamy, wprawdzie 10 lat więc już nawet nie pamiętam jak to jest z takim maluchem.
Mój tata marzy o wnuku, ma 3 córki i 1 wnuczkę więc przydałby się wreszcie jakiś mężczyzna w rodzinie
 
Do góry