reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja z pierwszym nie miałam żadnego przeczucia i nawet było mi obojętne co będzie. Z drugim w pewnym momencie wiedziałam, że to będzie chłopiec. Teraz wolę się nie nastawiać, albo nastawić na chłopca, by w razie co mieć miłą niespodziankę ;)
 
Ja nie miałam przeczuć wogole ;) a ze o płci dowiedzieliśmy się z testu NIFTY w pierwszej kolejności sprawdziliśmy czy dziecko zdrowe a w drugiej, jakiej jest płci ;)

Dziewczyny pamiętacie jak często pobolewal was brzuch w 4 i 5 tygodniu? Mnie dość często pobolewa, jestem bardzo wyczulona. W środę mam wizytę lekarska ale myśle, myśle, mysle...
 
@Koko88 mnie w 5-6-7 bolał codziennie.cale 3 tygodnie.(nie była to wina moich krwiaczkow, po Duphaston było to samo) To coś ciąglo, to kulo . A teraz przeważnie czuje jak się w nocy obracam....pewnie więzadła:) dziwne uczucie było jak te bóle przeszły. Bałam się że cos jest nie tak ;)
Zapytaj na wizycie;)
 
Ja znowu nie mialam imienia dla chłopca a dla dziewczynki od razu ;) teraz jeszcze nie myslalam o takich abstrakcjach jak imiona :p a wy macie jakieś typy?
 
Podobno koty są najczulsze na tym punkcie...u mnie Harry się zachowuje jak zawsze:) jedna z króliczek częściej do mnie przychodzi....ale to pewnie przez glaski, bo więcej leżę więc się wtrynia obok i traca nosem lub liże po ręce...ale wydaje mi się że moje nie czuja;)
Koty czują juz przed nami. Moja Micia juz pod koniec grudnia leżała mi na brzuszku i do niego mruczala jak zwariowana. A ja się głupia zastanawiałam co jej się stało.
 
reklama
Witam wrześniowe mamy. Mój test ciążowy również pokazał dwie kreski.
Teraz 4t5d . Planowany termin: 23 września.
Mam 37 lat i jestem mamą dwóch dziewczynek 12 i 7 lat. Mam za sobą również poród trzeciej córki w 18 tc.
22.01 wizyta u ginekologa (chyba trochę za wcześnie).
Na ostatniej wizycie (jakiś rok temu) jak wspomniałam o ciąży to stwierdził "ale w Pani wieku.....":). Tak mnie wkurzył że aż zrobiłam mu psikusa.

Pozdrawiam.
 
Do góry