reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

U nas to pierwsze dziecko wiec wszystko jedno czy będzie chłopiec czy dziewczynka [emoji3] moja teściowa marzy o wnuczce bo ma już 5 wnuków [emoji23][emoji23]
 
reklama
A widziałyście dziewczyny chiński kalendarz planowania płci? Sprawdza wam się? Według niego moja córka powinna być synem, teraz też pokazuje chłopca, za to większości znajomym się sprawdza w 100%
IMG-20190119-WA0001.jpg
 
Ale mnie teraz mdli. Masakra, tylko sapie, ciekawe co mój mąż sobie myśli jak tego słucha.
Ja nie mam preferencji co do płci,.wolę się nie nastawiac, bo moja córka bardzo długo miała być chłopcem, dopiero w 32 tyg okazało się że to jednak dziewczynka. Fajnie by było mieć parkę, ale też chciałabym żeby moja córka miała siostrę o której ja zawsze marzyłam.
 
U mnie nie sprawdza się co do płci ten kalendarz [emoji6] kombinuje mój wiek lata skonczone albo rocznikowo, licze mniej wiecej 9 miesiecy wstecz albo kiedy owulacja byla i nie wychodzi [emoji23]
 
reklama
U nas gdyby była córka byłaby absolutna równowaga we wszechświecie :D ale pewnie będzie syn i będę domowym rodzynkiem ;) siostra ma parkę a dla teściów nasz syn jest jedynym wnukiem a wiec oczko w głowie.
 
Do góry