reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

@jurczux mnie już na wstępie lekarz powiedział ze przy becie 160 odpowiadającej 4 tygodniowi na usg nic nie zobaczymy. Ale tez ginekologicznie potwierdził ciążowe oznaki :)
@joasia000123 strasznie Ci współczuje takich mdłości.. :( w pierwszej ciąży uniknęłam, mam nadzieje ze tym razem tez będzie znośnie. Koniecznie wybierz się z tym do lekarza po pomoc!
@martoosia04 przykro mi zezaliczylas kontakt z kibelkiem.. ja mam wimitofobie-aż strach się bać!
Ja dziś odebrałam wyniki bety. 2 dni temu było 162, dziś 443 wiec myśle ze jest ok :)
 
reklama
Jasne, albo sama się dopisz natalias ma linka w stopce :) jak nie dasz rady daj znać dopiszę cię:)

Tak czytam o tych Waszych miłościach i mam wyrzuty sumienia że właśnie jem resztę pizzy z obiadu :)
Boże, pizza, na sam widok chyba bym zwymiotowała. Przepraszam, że tak piszę, ale na widok jakiegokolwiek jedzenia już zaczyna robić mi się niedobrze.

Surowego ananasa nie próbowałam, spróbuję.
 
Leżę na kanapie, coś bym zjadła, ale znów mam wieczorne mdłości. Dobrze że tylko wieczorne bo ostatnie kilka dni to byly popoludniowo wieczorne mdłości.. bleeeh. W poprzednich ciazach tego nie miałam
 
Leżę na kanapie, coś bym zjadła, ale znów mam wieczorne mdłości. Dobrze że tylko wieczorne bo ostatnie kilka dni to byly popoludniowo wieczorne mdłości.. bleeeh. W poprzednich ciazach tego nie miałam

Poranne mdłości, taaa, poranne, przedpołudniowe, popołudniowe, wieczorne, a jak dobrze pójdzie to i w nocy trochę czasu się znajdzie. Każdy tylko ten imbir mi wciska, aż mam ochotę komuś zdrowo przywalić. Jak spróbowałam imbiru to o mało toalety nie rozniosłam...

@Kara88 dopisałam się :)
@Koko88
dzięki, dziś lecę do apteki, mieszkam w bardzo małej miejscowości koło Piły i jak się lepiej nie poczuję to nigdzie nie pojadę, mąż na zleceniu, sama się muszę podwieźć, a nieraz po prostu brakuje siły, żeby do samochodu wejść i się nie porzygać ;(
 
Ja jeszcze muszę poczekać na swoją pierwszą wizytę do poniedziałku. Jak wszystko będzie dobrze, to będzie ładny prezent dla babć. Też Was tak boli brzuch, jak chwilę popracujecie? Najgorzej jest, jak podniosę dziecko (staram się bardzo ograniczać dźwiganie, robię to tylko w ostateczności, ale czasem się nie da inaczej).
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
@jurkovska piękna beta :) w sumie mi by nawet na myśl nie przyszło żeby znowu robić :p robiłaś tak dla siebie po prostu?

A ja rano chcialam dać buziaka mężowi jak jechał do pracy i tak nie dzwignęło że wylądowałam nad muszlą (perfumy :( ).
 
Do góry