reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

A ja jutro 8.15 wizyta :D już nie moge sie doczekać! Wczoraj cały wieczór przeryczałam, dopadły mnie nastroje. Dziś trochę lepiej ale ciagle jakieś myśli a to że sobie nie poradzimy, a to że będę beznadziejna matka itp :/

Ja też mam wciąż myśli typu: po co nam trzecie, znów pieluchy itp. Ale potem trzaskam się w głowę! Dam radę. Nawet z trójka koło nogi [emoji23]
 
reklama
A kiedy masz wizytę u lekarza? Ja chyba na Twoim miejscu bym to skontrolowała

Wizytę mam na 22.1 wcześniej tez miałam miła dni taka właśnie kawa z mlekiem ale ustąpiło, A dziś rano znowu. Ale wczoraj miałam mega ciężki i stresujący dzień i zastanawiam się czy może tez być od tego.
 
Mi lekarz powiedział, że dopóki kawa z mlekiem ten kolor, to spokojnie, ale starać się nie przemęczać. To może być zmęczenie i stres.
Także jeśli możesz odpoczywaj.

To właśnie taka kawa z mlekiem, No wczoraj miałam ciężki i stresujący dzień i chyba dlatego.. jak jutro tez się pojawi to odrazu dzwonię do położnej. Dzięki trochę się uspokoiłam ;)
 
A ja chyba umowie się dopiero w okolicach 30 stycznia , jestem w 4 tyg :) powiedzenia dziewczynki na tych wizytach
 
Ale ekscytujący tydzień się zapowiada [emoji173]️


Napisałam do jednej dziewczyny z prośba o przyłączenie naszego wątku do listy tych głównych, byśmy mogły tworzyć sobie własne tematy itp.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) widzę ze ciekawy tydzień się zapowiada, tyle wizyt [emoji3] ja mam w przyszłym tygodniu wiec jeszcze trochę sobie poczekam .. [emoji3]
Ze zdjęcia które dodała @martoosia04 wychodzi mi, że będzie chlopak[emoji3]
 
Do góry