reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ale ekscytujący tydzień się zapowiada [emoji173]️


Napisałam do jednej dziewczyny z prośba o przyłączenie naszego wątku do listy tych głównych, byśmy mogły tworzyć sobie własne tematy itp.
Z @natalias też się nad tym zastanawialiśmy z tydzień temu...ale.za.wczesnie trochę było bo wątek za "młody"hehe

Kurde faktycznie trochę tych wizyt jest hehe
 
reklama
A ja chyba umowie się dopiero w okolicach 30 stycznia , jestem w 4 tyg :) powiedzenia dziewczynki na tych wizytach
Akurat już będzie coś widać :)

Hmm...a mój bąbelek jest w górnym lewym ...
A syn był w prawym górnym! Może coś w tym jest hehe. Się okaże zaś, jestem ciekawa ile akurat u nas się to sprawdzi dziewczyny:)

To jest teoria Ramziego:) tylko zależy czy podczas USG obraz jest odwrócony czy nie...hmm...czyli lewa to prawa i na odwrót :)
 
Ostatnia edycja:
Hmm...a mój bąbelek jest w górnym lewym ...
A syn był w prawym górnym! Może coś w tym jest hehe. Się okaże zaś, jestem ciekawa ile akurat u nas się to sprawdzi dziewczyny:)
Też jestem ciekawa. Ja nie ukrywam, że marzę o córeczce. Ale cokolwiek sie urodzi bede kochać nad zycie i najważniejsze byle zdrowe.
 
Ja Wam zazdroszczę, że macie już doświadczenie w wychowywaniu bobasów ;) Na pewno damy radę, ale wiecie... chyba ta wichura za oknem nie pomaga w ciążowych humorkach :p
 
Ja Wam zazdroszczę, że macie już doświadczenie w wychowywaniu bobasów ;) Na pewno damy radę, ale wiecie... chyba ta wichura za oknem nie pomaga w ciążowych humorkach :p
Ja mam przerwę 9 lat, więc prawie jak 1 hehe...i ta ciążę bardziej przeżywam, bardziej świadoma wszystkiego itp
..u mnie dzisiaj ładnie śnieg pada:) wczoraj wiało że hoho.. no mój syn już z sanek wyrusl...a poza tym nie będę ciągnąć 30 kg:)
 
Ja Wam zazdroszczę, że macie już doświadczenie w wychowywaniu bobasów ;) Na pewno damy radę, ale wiecie... chyba ta wichura za oknem nie pomaga w ciążowych humorkach :p
Doświadczenie doświadczeniem, ale mimo to każde dziecko jest inne. Mój syn od początku był cudowny. Ma 2,5 roku, miał kolkę tylko raz, a pierwsze przeziębienie było w wieku 1,5 roku i to delikatne. Zobaczymy jak będzie teraz, bo przede mną większe wyzwanie, nie mam męża przy sobie tylko jest za granicą, a ja teraz będę sama i to z dwójką dzieci więc chyba tego się najbardziej boję, że coś może być nie tak a ja sama nie dam rady
 
reklama
Do góry