reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny, dziś rano znowu miałam lekko zabarwione upławy na taki brąz, czy to może być tez z przemęczenia czy jest się czym martwić ?
 
Dziewczyny, dziś rano znowu miałam lekko zabarwione upławy na taki brąz, czy to może być tez z przemęczenia czy jest się czym martwić ?

Mi lekarz powiedział, że dopóki kawa z mlekiem ten kolor, to spokojnie, ale starać się nie przemęczać. To może być zmęczenie i stres.
Także jeśli możesz odpoczywaj.
 
cześć ciotki! Trochę mi się urosło przez te 2 tygodnie :D

dawno mnie tu nie było ale trochę ponadrabiałam. Chwale się moim przystojniakiem, już widziałam to małe serducho!! coś pięknego! termin się skrócił o 1 dzień (3.09) :D Ale następnym razem zobacze je za miesiąc ;( ;(..... no ale odpalam jakiś serialik i pewnie zleci :D
Piękne zdjęcie, idealne do albumu.

Ja również mam wizytę w czwartek.
Bardzo się stresuję. Wstyd się przyznać ale ostatni raz byłam u ginekologa po połogu. Zapisałam się teraz do innego, zobaczymy jak będzie ale w tym centrum zdrowia jest wszystko razem, w każdym gabinecie USG i od 37 tygodnia regularnie trzeba przychodzić na ktg. W poprzedniej ciąży mimo że chodziłam prywatnie to na USG musiałam umawiać się oddzielnie no i gdybym się nie upominała to też części badan by nie zlecił.
Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku... Zaczęłam czuć piersi, ale wcale mnie to nie uspokoiło.

Spokojnego dnia, dziewczyny [emoji4]
 
reklama
A ja jutro 8.15 wizyta :D już nie moge sie doczekać! Wczoraj cały wieczór przeryczałam, dopadły mnie nastroje. Dziś trochę lepiej ale ciagle jakieś myśli a to że sobie nie poradzimy, a to że będę beznadziejna matka itp :/
 
Do góry