reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
@Akacha zgadzam się z tobą...teraz to jedna wielka niewiadoma...:)
A ja jeszcze miałam sen że poszłam do ginki, a ona mi mówi że serduszko przestało bić...:( wstałam rano i od razu sprawdzałam czy mnie jeszcze cycki bola:p
 
@Akacha zgadzam się z tobą...teraz to jedna wielka niewiadoma...:)
A ja jeszcze miałam sen że poszłam do ginki, a ona mi mówi że serduszko przestało bić...:( wstałam rano i od razu sprawdzałam czy mnie jeszcze cycki bola:p
Witam Was niedzielne, choć ja dziś pracująco [emoji4]
Mi też kawa nie idzie.
@Kara88 ja też miałam dziś koszmar. Straszny, dopiero jak zasypiałam taki w pół swiadomy.
My na razie nikomu nie chcemy mówić, zobaczymy kiedy powiemy, ja najpierw muszę sprawdzić czy wszystko ok, najchętniej bym siedziała cicho do 12 tygodnia [emoji23]
Mimo że cieszę się że jestem w ciąży i powiekszy nam.sie rodzina to jestem przerażona, bo planowaliśmy tyle zmian w tym roku, a teraz wszystko się bardziej skomplikowało. Ciągle się tym stresuje i mam wrażenie że przez to też mi jest niedobrze.
 
reklama
Do góry