reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

EkhM u mnie identycznie więc też pozna owulacja. Logo tu na koniec stycznia idziesz na wizytę dopiero?
 
reklama
Pęknięcie pęcherzyka czułam wyraźnie 06.12, więc albo plemniki szły długo, albo zagnieżdżenie trochę fasoli zajęło.
Z tego co pamiętam test Ci chyba wyszedl po spodziewanym terminie @ więc pewnie to późne zagniezdzenie:)
Apropo nie chcesz dołączyć do zamkniętego forum staraczek? Pytają o Ciebie [emoji3]
 
U mnie za to była wcześniejsza owulacja, stąd ciąża :-D Współżyłam w 7dc (3.12), gdzie jeszcze miałam plamienie miesiączkowe. Plamienie implantacyjne pojawiło się od 14.12 do 16.12. Także jest już około 7tc, a testy sikane nadal negatywne :confused:
Dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze i czuję w nim mega napięcie. Martwi mnie to, pierwsza ciąża była zagrożona, od 5tc miałam plamienia, przed 20tc pojawiły się już przedwczesne skurcze i szyjka zaczęła się skracać. W poniedziałek pójdę do położnej, może znajdzie dla mnie jakiś wcześniejszy termin.
 
reklama
Liczę na to że może coś z tego będzie. Temperaturę mierzoną w pochwie mam 37.4. Ale nie wiem jak miałam przed. Mierzycie sobie temperaturę?
 
Do góry