reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Witam Was niedzielne, choć ja dziś pracująco [emoji4]
Mi też kawa nie idzie.
@Kara88 ja też miałam dziś koszmar. Straszny, dopiero jak zasypiałam taki w pół swiadomy.
My na razie nikomu nie chcemy mówić, zobaczymy kiedy powiemy, ja najpierw muszę sprawdzić czy wszystko ok, najchętniej bym siedziała cicho do 12 tygodnia [emoji23]
Mimo że cieszę się że jestem w ciąży i powiekszy nam.sie rodzina to jestem przerażona, bo planowaliśmy tyle zmian w tym roku, a teraz wszystko się bardziej skomplikowało. Ciągle się tym stresuje i mam wrażenie że przez to też mi jest niedobrze.
Wszystko się poukłada :) dobry plan i będzie ok:)

My już powiedzieliśmy...ale było zdziwienie, bo zaklinalam się że 2 nie będzie hehe
 
My powiedzieliśmy w pon znaczy pokazałam segregator z hasem „ jestem w ciąży „ który zamówiłam ( to był mega pomysł bo przez gardło by mi nie przeszło [emoji6] ) a ich relacja była mega tym bardziej ze dla moich rodziców to pierwszy wnuk, mój tata tak płakał ze szczęścia ze aż trudno było uwierzyć [emoji6] a teściowie tez mega szczęśliwy nie mogli uwierzyć ze tak szybko [emoji6] bo ślub był 10.11 [emoji16][emoji16]
 
Kto planuję powiedzieć rodzicom o cudownej nowinie w dniu Babci i dziadka ? [emoji6]
My też będziemy mówić w dzień babci jak wszystko po wizycie będzie ok. Już nie mogę się doczekać, bo wiem, że będą się bardzo cieszyć. Jesteśmy już 1,5roku po ślubie i już trochę się upominali a my milczeliśmy jak grób że się staramy więc na pewno będzie ogromna radość tym bardziej że to pierwszy wnuk i u moich i u męża rodziców.
 
Ja @ mam mieć 21.01, wczoraj na teście zwykłym wyszła blada druga, a dziś z rana na drogim super teście z apteki dupa. Temperatura # dalej podwyższona 37,2. Nie tracę nadziei. Do @jeszcze trochę.
Jeszcze jest bardzo wcześnie, musisz poczekac parę dni. A masz jakieś foto tamtego testu?
 

Załączniki

  • IMG_20190113_123855.jpg
    IMG_20190113_123855.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 111
My powiedzieliśmy w pon znaczy pokazałam segregator z hasem „ jestem w ciąży „ który zamówiłam ( to był mega pomysł bo przez gardło by mi nie przeszło [emoji6] ) a ich relacja była mega tym bardziej ze dla moich rodziców to pierwszy wnuk, mój tata tak płakał ze szczęścia ze aż trudno było uwierzyć [emoji6] a teściowie tez mega szczęśliwy nie mogli uwierzyć ze tak szybko [emoji6] bo ślub był 10.11 [emoji16][emoji16]
A jaki zamówiłaś? Ten z mamaginekolog?
 
reklama
Do góry