reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja wizytę mam dopiero 18go, matko ale jestem ciekawa co tam wyjdzie :p ja liczę jakoś łopatologicznie termin na połowę września ale termin porodu będę miała wg usg na pewno a nie wg om (15.11) :p bo to by była różnica jakieś 3 tygodnie :D owu 23.12
Objawy wszystkie zniknęły, jak dotykam piersi to lekko wrażliwe są ale ani brzuch nie boli ani mdłości.
Cieszę się tym stanem :D
 
reklama
Ja dziś po becie - 192, co wskazuje na początek 5 tygodnia. Mam w sobie bardzo dziwny niepokój. Piersi w ogóle nie czuję a w poprzedniej w ogóle nie mogłam ich dotknąć. No i to ciągłe uczucie zimna. Jestem w szoku że Wam jest gorąco.
 
Ja właśnie wróciłam od ginekologa. Super babka, pierwszy raz u niej byłam i od razu złapałam z nią dobry "flow". Na USG ledwo co widać, ale co tu się dziwić jak to dopiero 4t5d. Do potwierdzenia jeszcze jadę w niedzielę do niej na dyżur do szpitala. Może tam będzie trochę lepszy sprzęt, bo ten w gabinecie taki starawy trochę był. Poza tym mi też betę na SORze zrobi.
Ze względu na dwa wcześniejsze poronienia dała mi zastrzyki Clexane 0,4 no i Duphaston 3xdziennie. Ale póki co mam tylko Duphaston brać i jak w niedzielę potwierdzi na 100% ciąże, to wtedy muszę się zacząć kłuć.
No, ale niczego innego się nie spodziewam, bo pozamaciczną wykluczyła [emoji6]
 
Ja właśnie wróciłam od ginekologa. Super babka, pierwszy raz u niej byłam i od razu złapałam z nią dobry "flow". Na USG ledwo co widać, ale co tu się dziwić jak to dopiero 4t5d. Do potwierdzenia jeszcze jadę w niedzielę do niej na dyżur do szpitala. Może tam będzie trochę lepszy sprzęt, bo ten w gabinecie taki starawy trochę był. Poza tym mi też betę na SORze zrobi.
Ze względu na dwa wcześniejsze poronienia dała mi zastrzyki Clexane 0,4 no i Duphaston 3xdziennie. Ale póki co mam tylko Duphaston brać i jak w niedzielę potwierdzi na 100% ciąże, to wtedy muszę się zacząć kłuć.
No, ale niczego innego się nie spodziewam, bo pozamaciczną wykluczyła [emoji6]

Brawo udanej wizyty!![emoji1316]
 
Ja dziś po becie - 192, co wskazuje na początek 5 tygodnia. Mam w sobie bardzo dziwny niepokój. Piersi w ogóle nie czuję a w poprzedniej w ogóle nie mogłam ich dotknąć. No i to ciągłe uczucie zimna. Jestem w szoku że Wam jest gorąco.

Mi też ciagle zimno, więc chyba nie każda musi odczuwać gorąco :D
 
Ja dziś po becie - 192, co wskazuje na początek 5 tygodnia. Mam w sobie bardzo dziwny niepokój. Piersi w ogóle nie czuję a w poprzedniej w ogóle nie mogłam ich dotknąć. No i to ciągłe uczucie zimna. Jestem w szoku że Wam jest gorąco.
Mnie piersi zaczęły"boleć" dopiero niedawno..więc spokojnie czekaj hehe
 
reklama
Do góry