reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

W naszym przypadku dwie kreski pojawiły się w Nowy Rok

IMG_20190108_120316.jpg
 
reklama
@joasia000123 Gratuluję i WITAMY:p piękne kreski;)
Z tego co się orientuję to wg listy jak narazie ja jestem z was najstarsza8-)ja będę miała 31 jak urodzę....co prawda 2 dziecko, po 9 latach, więc tak jakby to była moja 1 ciaza:-D
 
Cześć dziewczyny, obserwuję Was już od tygodnia i zastanawiam się czy dołączyć do tak zgranej już grupy :) To moja pierwsza ciąża, nie będę ukrywać wieku, choć teraz mam dwójkę z przodu, urodzę już z trójką. Wiem, wiem, na pierwsze dziecko trochę późno. Wstępnie mam termin 8, ale ponieważ mam przeróżne cykle (i to m.in. było przeszkodą zajścia wcześniej), może się okazać, że będzie inaczej.
Strasznie jestem zdezorientowana. Pracę mam bardzo stresującą, więc gin dała mi od razu zwolnienie i duphaston do łykania. Mogę dołączyć do Was?

Hej ;) ja tez pierwsza ciąża ;)
 
Witam Was dziewczyny. Również będę wrześniową mamą (mam taką nadzieję). Termin wypada mi na 09.09. Niestety jest to ciąża wysokiego ryzyka (mam za sobą już 3 straty, w tym jedna ciąża pozamaciczna). Od tygodnia biorę duphaston i jestem na zastrzykach z heparyny, ale jestem dobrej myśli. Tydzień temu byłam na wizycie i był widoczny pęcherzyk w macicy i teraz z niecierpliwością czekam na wizytę 21.01 żeby usłyszeć serduszko. Na szczęście mam już 7-letnią córeczkę:) A co do wieku to w tym momencie ja jestem najstarsza:)
 
Hejka jestem tu nowa, termin 2.09.2019 :) Pierwsza ciąża jestem lekko spanikowana ale chcieliśmy. Zaskoczyło nas tylko to że za pierwszym strzałem się udało :D Po czytaniu że ludzie starają się po rok-dwa lata nie spodziewałam się, że tak szybko zostanę mamą :)
 
reklama
Hejka jestem tu nowa, termin 2.09.2019 :) Pierwsza ciąża jestem lekko spanikowana ale chcieliśmy. Zaskoczyło nas tylko to że za pierwszym strzałem się udało :D Po czytaniu że ludzie starają się po rok-dwa lata nie spodziewałam się, że tak szybko zostanę mamą :)
Super powitać kolejną mamuśkę [emoji16]
 
Do góry